دوشنبه, 13 آذر 1402 - Monday, 04 December 2023
کد خبـر : 1018
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۰۸ آذر ۱۳۹۶ ۱۷:۳۱
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

امام جمعه بوشهر: نابودی داعش با اقتدار نیروی مسلح جمهوری اسلامی رقم خورد

امام جمعه بوشهر: نابودی داعش با اقتدار نیروی مسلح جمهوری اسلامی رقم خورد

آوای پارسیان : نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه بوشهر گفت: نابودی داعش با اقتدار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران و کشورهای همسایه رقم خورد.

به گزارش«آوای پارسیان» به نقل از ایرنا؛ آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری روز چهارشنبه در آئین صبحگاه مشترک به مناسبت هفتم آذر روز نیروی دریایی افزود: دشمن بداند با وجود نیروی مسلح مقتدر جمهوری اسلامی و پشتیبانی مردم شهید پرور ایران هیچگاه نمی تواند به خاک این کشور تجاوز کند.

وی با اشاره به نقش اتحاد و همدلی مسلمانان در شکست داعش اظهار کرد: آثار اتحاد و مجاهدت مسلمانان در نابودی داعش پدیدار شد و برای فراهم شدن نابودی سایرگروه‌های تکفیری و جهان استکبار باید این اتحاد تقویت و مجاهدت سرلوحه کار مسلمانان قرار بگیرد.

وی بیان کرد: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی در همه ابعاد دارای شاخصه های بالای قدرت دفاعی و مایه افتخار نظام و کشور هستند.

صفایی بوشهری اضافه کرد: در زمان حاضر نیروهای مسلح در ایران اسلامی و در منطقه چنان اقتداری دارند که نه تنها کشور و مرزها را حفظ کردند بلکه کشورهای منطقه نیز از صلابت آنها بهره مند شده اند.

وی بیان کرد: امروز در این شرایط نیروهای مسلح جمهوری اسلامی در همه حوزه ها بویژه عرصه بین الملل مانند دریا باید دارای اقتدار کامل باشند.

در این آیین ضمن خواندن پیام فرمانده نیروی دریایی ارتش امیردریادار دکتر حسین خانزادی یگانهای نمونه نیروی دریایی، هوایی، پدافند و منطقه دوم نیروی دریایی سپاه و بسیج سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر از مقابل تمثال امام راحل، شهدا و رهبرمعظم انقلاب رژه رفتند.

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه