چهارشنبه, 05 مهر 1402 - Wednesday, 27 September 2023
کد خبـر : 1033
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۰۹ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۴۱
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

داعش دلخراش‌ترین ویدئوی خود را منتشر کرد +تصاویر

داعش دلخراش‌ترین ویدئوی خود را منتشر کرد +تصاویر

آوای پارسیان روزنامه انگلیسی سان با انتشار مطلبی در پایگاه اینترنتی خود از انتشار غیرانسانی‌ترین ویدئوی گروه تروریستی داعش تا به امروز خبر داد. در این گزارش آمده است گروه تروریستی داعش در وحشتناک‌ترین ویدئوی خود تاکنون، پسربچه‌ای را نشان می‌ دهد که بر روی سر بریده شده جنازه فردی که گفته می شود خائن بوده، ایستاده است و تهدید می کند همه خائنان و نفوذی ها در این گروه (وهابی-صهیونیستی) به سرنوشتی مشابه دچار خواهند شد.

به گزارش «آوای پارسیان» به نقل از عصر ایران؛ این گزارش می افزاید به نظر می رسد این ویدئو در ولایت خراسان که در منطقه ای کوهستانی در امتداد مرز افغانستان و پاکستان قرار دارد، ضبط شده است. فیلم ابتدا با صحنه های بازجویی از متهم به جاسوسی آغاز می شود. این فرد که مانند همه اسیران در دست داعش لباس نارنجی بر تن دارد، سپس تا محل اعدام که داخل یک جنگل است، بر روی زمین کشیده می شود.

پسربچه ای که مشخص است بیش از ده سال سن ندارد و صورت خود را پوشانده است یکی از افرادی است که در اعدام وحشیانه این فرد شرکت دارد. ابتدا دو نفر که به نظر نوجوان می‌ آیند با شمشیرهایی غول‌پیکر بازوهای متهم به جاسوسی را قطع می کنند. یکی از این دو پسر نوجوان نیز سر قربانی را با یک چاقوی شکار می بُرد. پس از آن پسربچه 10 ساله در حالی که سر قربانی زیر کفشش است، سخنانی که به او دیکته شده است را بیان می کند.

گفته می شود قربانی برای آمریکایی ها جاسوسی می کرده و اطلاعاتی را در اختیار نیروهای آمریکایی و پاکستانی مستقر در افغانستان قرار می داده است. اعدام کنندگان این فرد نیز پسربچه هایی بودند که والدین خود را در حملات هوایی از دست داده اند.

این گزارش می افزاید: با توجه به اینکه گروه وهابی-صهیونیستی داعش در آستانه شکست کامل در عراق و سوریه قرار دارد، گزارش ها نشان می دهد این گروه قصد دارد مرکز حکومت خودخوانده خود را به افغانستان منتقل کند که در حال حاضر به سبب جنگ داخلی دچار بی‌ثباتی است.

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه