شنبه, 19 آذر 1401 - Saturday, 10 December 2022
کد خبـر : 1099
تاریخ انتشار: شنبه, ۱۱ آذر ۱۳۹۶ ۲۰:۰۹
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

سی ان ان: مجری ورزشی روس دل ایرانی ها را نشکست+عکس

سی ان ان: مجری ورزشی روس دل ایرانی ها را نشکست+عکس

آوای پارسیان شبکه خبری سی ان ان ترک در گزارشی موضوع لباس "ماریا کوماندنایا" مجری ورزشی روس در مراسم قرعه کشی جام جهانی 2018 روسیه را مورد توجه قرار داد.

به گزارش«آوای پارسیان» به نقل از عصرایران؛  وب سایت این شبکه خبری با اشاره به اینکه: دیدن پخش زنده مراسم قرعه کشی رقابت های جام جهانی 2018 فوتبال برای میلیون ها فوتبال دوست ایرانی به نحوه پوشش این مجری زن روس بستگی داشت، نوشت این مجری روس دل میلیون ها ایرانی را نشکست و با پوشیدن لباسی پوشیده امکان تماشای این مراسم را برای فوتبال دوستان ایرانی فراهم کرد.

این مجری روس پس از مراسم در توییتی خطاب به فوتبال دوستان ایرانی نوشت: راضی شدید!

سی ان ان: مجری ورزشی روس دل ایرانی ها را نشکست(+عکس)

سی ان ان ترک با اشاره به "قوانین خاص" تلویزیون دولتی ایران در زمینه پوشش زنان، نوشت: در صورتی که این مجری روس لباسی غیر پوشیده بر تن می کرد، پخش مراسم قرعه کشی جام جهانی روسیه در تلویزیون دولتی ایران ممکن نبود.

به نوشته این گزارش پیش از مراسم، ایرانی ها با راه انداختن یک کمپین مجازی از این مجری روس خواسته بودند در انتخاب نوع پوشش خود دقت کرده و لباسی پوشیده بر تن کند، در این راستا از روزها پیش از مراسم قرعه کشی، کاربران فضای مجازی در ایران با مراجعه به صفحه اینستاگرام "ماریا کوماندنایا" لباس های او را بررسی کرده و زیر عکس های او به لباس هایش نمره داده و توصیه های لازم را درباره انتخاب نوع پوشش مراسم زیر عکس ها می نوشتند.

حتی سردار آزمون بازیکن ایرانی لیگ فوتبال روسیه که به "لیونل مسی" ایران مشهور است، از این مجری روس خواسته بود لباسی پوشیده به تن کند تا ایرانی ها نیز بتوانند به صورت زنده مراسم قرعه کشی را ببینند.

سفر مجری ورزشی روس به همراه سردار آزمون به ایران

سی ان ان: مجری ورزشی روس دل ایرانی ها را نشکست(+عکس)

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه