شنبه, 19 آذر 1401 - Saturday, 10 December 2022
کد خبـر : 1149
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۱۳ آذر ۱۳۹۶ ۲۱:۰۰
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

دستگیری سارق خودرو در گناوه

دستگیری سارق خودرو در گناوه

آوای پارسیان : فرمانده انتظامی شهرستان گناوه از دستگیری سارق خودرو بلافاصله پس از سرقت و کشف خودروی سرقتی خبر داد.

به گزارش «آوای پارسیان» به نقل از پلیس بوشهر؛ سرهنگ حسین احمدی اظهار داشت: در ساعت هشت و ۴۵ دقیقه امروز فردی طی تماسی با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام داشت یک دستگاه خودرو پرایدش در سطح شهر به سرقت رفته است.https://media.mehrnews.com/d/2016/01/07/4/1962389.jpg?ts=1486462047399

وی گفت: بلافاصله طرح مهار در سطح شهرستان به اجرا گذاشته شد و همه مسیرهای مواصلاتی توسط ماموران انتظامی شهرستان مورد کنترل دقیق قرار گرفت.

این مقام انتظامی با بیان اینکه پس از گذشت ۲۰ دقیقه از اجرای طرح و فعال کردن واحدهای گشتی، خودرو سرقتی در خروجی شهر گناوه به سمت برازجان توسط ماموران پلیس شناسایی و مورد تعقیب قرار گرفت عنوان کرد: در نهایت با اقدامات فنی پلیس خودروی سرقتی در روستای کدایی توقیف، سارق دستگیر و به همراه خوروی کشف شده به پلیس آگاهی انتقال داده شدند.

سرهنگ احمدی افزود: به دلیل سهل‌انگاری راننده، درب خودرو باز بوده و سوئیچ نیز بر روی آن قرار داشته که این امر سبب ایجاد انگیزه برای فرد سارق شده است.  

فرمانده انتظامی شهرستان در راستای پیشگیری ازسرقت خودرو توصیه کرد: در هنگام ترک خودرو حتما شیشه‌ها بالا باشند و پس از اطمینان از قفل بودن درب خودرو آن را ترک کنید همچنین هنگاهی که خودرو روشن است و یا سوئیچ بر روی آن قرار دارد حتی برای لحظه ای آن را ترک نکنید.

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه