دوشنبه, 17 مرداد 1401 - Monday, 08 August 2022
کد خبـر : 1168
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۱۵ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۵۷
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

عکس/ بدلکار ایرانی خود را برای فیلم هالیوودی آتش زد

عکس/ بدلکار ایرانی خود را برای فیلم هالیوودی آتش زد

آوای پارسیان : ارشا اقدسی، بدلکار ایرانی ویدئویی از لحظات آماده‌سازی خود برای اجرای صحنه‌ای در «open 24 hours»، تازه‌ترین فیلم پدریگ رینولدز منتشر کرد که قرار است به طور کامل در آن آتش بگیرد.
 
به گزارش «آوای پارسیان» به نقل از خبرآنلاین؛ ارشا اقدسی، بدلکار ایرانی را شاید بیشتر مردم با حضورش در برنامه «خندوانه» به یاد بیاورند. شرکت کردن او در مسابقه لباهنگ و حضورش در آخرین مرحله غرق در شعله‌های آتش در استودیوی «خندوانه» یکی از صحنه‌هایی است که بسیار دیده شده است.(تصاویر) بدلکار ایرانی خود را برای فیلم هالیوودی آتش زد ارشا اقدسی به عنوان یک بدلکار بین‌المللی در پروژه‌های زیادی مشغول به فعالیت است. «open 24 hours» تازه‌ترین پروژه‌ای است که این روزها ارشا در آن مشغول به کار است. این فیلم که به کارگردانی پدریگ رینولدز در حال فیلمبرداری است در ژانر ترسناک ساخته می‌شود.
 
ارشا اقدسی روز گذشته ویدئویی از لحظات آماده‌سازی خود برای اجرای صحنه‌ای منتشر کرد که قرار بود به طور کامل در آن آتش بگیرد. فنی که اصطلاح بدلکاری آن full body burn  است. اقدسی در توضیح این صحنه نوشته است: «این تکنیک در بدلکاری یعنی بدن شما کامل در آتش است و فقط دو کف پای شما آتش ندارد. می‌دانید که آتش برای سوختن احتیاج به اکسیژن دارد. معمولا اگر آتش گرفتن بیشتر از 15 تا 20 ثانیه طول بکشد، از اکسیژن مخفی برای بدلکار استفاده می‌شود اما من 24 ثانیه بدون استفاده از اکسیژن این کار را کردم.»

 
(تصاویر) بدلکار ایرانی خود را برای فیلم هالیوودی آتش زد
 

(تصاویر) بدلکار ایرانی خود را برای فیلم هالیوودی آتش زد

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه