پنج شنبه, 27 مرداد 1401 - Thursday, 18 August 2022
کد خبـر : 1225
تاریخ انتشار: شنبه, ۱۸ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۵۴
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

پیدا شدن جسد چهارمین کوهنورد در اشترانکوه

پیدا شدن جسد چهارمین کوهنورد در اشترانکوه

آوای پارسیان : معاون هلال‌احمر استان لرستان گفت:جسد ۱ کوهنورد دیگر مشهدی دقایقی قبل در اشترانکوه پیدا شد و تلاش برای پیدا کردن ۶ مفقودشده دیگر ادامه دارد.

به گزارش«آوای پارسیان»؛ محمدباقر محمدی در گفت‌وگو با تسنیم اظهار داشت: لحظاتی قبل جسد 1کوهنورد دیگر مشهدی در اشترانکوه لرستان پیدا شد و تلاش برای پیدا کردن 6 کوهنورد مفقودشده ادامه دارد.پیدا شدن جسد چهارمین کوهنورد در اشترانکوه/ تعداد مفقودی ها: 6 نفر

به گزارش تسنیم تیم کوهنوردی 14 نفره از مشهد به همراه یک کوهنورد از الیگودرز 3 روز قبل برای صعود به قلعه اشترانکوه لرستان عازم منطقه شدند که در مسیر صعود به قلعه بر اثر ریزش بهمن دچار حادثه شدند؛ این تیم 15 نفره در مسیر به چند دسته تقسیم می‌شوند.

3 کوهنورد به دلیل بیماری که پیدا می‌کنند به پناهگاه برگشته و 12 کوهنورد دیگر به مسیر خود ادامه می‌دهند و وقتی به تاریکی شب می‌خوردند دیگر راه برگشت نداشته و مسیر را ادامه داده که در این مسیر دچار حادثه شدند.

از این تیم 15 نفره تاکنون 6 کوهنورد مفقود شده، 4 نفر جان باخته و 6 نفر هم سالم پیدا شدند و تلاش‌ها برای پیدا کردن 6 مفقودی ادامه دارد هر چند به گفته مسئولان به احتمال زیاد 5 نفر مفقودی جان خود را از دست داده‌اند.

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه