شنبه, 11 آذر 1402 - Saturday, 02 December 2023
کد خبـر : 1244
تاریخ انتشار: شنبه, ۱۸ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۴۰
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

معاون استاندار: طرح فاضلاب مسکن مهر بوشهر به‌زودی تکمیل می‌شود

معاون استاندار: طرح فاضلاب مسکن مهر بوشهر به‌زودی تکمیل می‌شود

آوای پارسیان : معاون امور عمرانی استاندار بوشهر گفت: با تسریع اجرای طرح شبکه فاضلاب مسکن مهر سایت بهمن بوشهر به‌زودی تکمیل و وارد مدار بهره‌برداری قرار می‌گیرد. به گزارش«آوای پارسیان» به نقل از تسنیم؛ سیدمحمدحسن باستی ظهر امروز در نشست بررسی روند اجرای طرح فاضلاب شهر بوشهر با بیان اینکه شبکه فاضلاب در شهرهای بندری از اولویت‌ برنامه‌های استان بوشهر قرار دارد اظهار داشت: اکنون طرح فاضلاب در سه شهر بوشهر، گناوه و دیلم اجرایی شده و اکنون برخی از خانواده‌ها در این شهرها از این پروژه بهره‌مند هستند

وی با اشاره به اجرای پروژه شبکه فاضلاب بوشهر بر اجرای این طرح در بافت تاریخی تاکید کرد و گفت: در راستای توسعه زیرساخت‌ها در بافت تاریخی بوشهر، اجرای شبکه فاضلاب در این منطقه از اولویت‌ها است.

معاون استاندار بوشهر از اجرای خط انتقال فاضلاب مسکن مهر سایت بهمن بوشهر خبرداد و افزود: این خط انتقال بیش از 95 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و از 2.2 کیلومتر 70 متر آن باقی مانده است و ایجاد شبکه داخلی آن روند مطلوبی دارد.

باستی افزود: پیش بینی می‌شود شبکه فاضلاب بوشهر تا یک ماه آینده افتتاح و وارد مدار بهره‌برداری قرار گرفته شود.

وی با تاکید بر افزایش تیم‌های عملیاتی برای تسریع در ایجاد شبکه فاضلاب سایت مسکن مهر بوشهر بیان کرد: رعایت ضوابط فنی در ساخت شبکه فاضلاب و بازسازی کندوکاری‌های انجام شده باید در دستور کار مجری این طرح قرار بگیرد.

معاون استاندار بوشهر با اشاره به تصویب 170 میلیارد تومان در سفر رئیس جمهور در سال 1393 برای تکمیل فاضلاب بوشهر بیان کرد: با برنامه‌ریزی انجام شده و تخصیص اعتبار روند اجرای شبکه فاضلاب بوشهر تسریع می‌یابد.

باستی با قدردانی از تلاش شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر  در تسریع اجرای شبکه فاضلاب شهر بوشهر  تاکید کرد: اکنون بخشی از خانوارهای بوشهری از دفع بهداشتی فاضلاب با تکمیل 343 کیلومتر شبکه داخلی فاضلاب بهره‌مند هستند.

فاضلاب

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه