پنج شنبه, 16 تیر 1401 - Thursday, 07 July 2022
کد خبـر : 1305
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۰ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۲۷
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

شکست پرحاشیه ایرانجوان بوشهر در کرمان/ بازیکن و تدارکات باشگاه دستگیر شدند!

شکست پرحاشیه ایرانجوان بوشهر در کرمان/ بازیکن و تدارکات باشگاه دستگیر شدند!

آوای پارسیان : بعد از گل هم ایرانجوانی‌ها گرفتار حواشی شدند تا اینکه اویس کردجهان از سوی داور اخراج گردید و ایرانجوان ده نفره شود.

آوای پارسیان: از هفته پایانی نیم فصل اول لیگ دسته اول کشور ایرانجوان در یک بازی پرحاشیه، مقابل میزبان خود تن به شکست داد.

به گزارش «آوای پارسیان»؛ قرمزهای بوشهری که نیاز مبرمی به امتیازهای این دیدار داشتند، خیلی زود توسط حرکت انفرادی احمد الجبوری به گل رسیدند. بعد از این گل ایرانجوانی‌ها به دفاع از اندوخته خود پرداختند. کرمانی‌ها هم تاکتیک شان ارسال‌های مستقیم و سانتر از کناره‌ها بود که در چند صحنه تا آستانه گل تساوی هم پیش رفتند. ایرانجوان نیمه اول را مدیریت کرد و با همان برتری شکننده به رختکن رفتند.

در نیمه دوم، بازی با حملات کرمانی‌ها و تعویض‌های اشتباه دلگرم شروع شد، در حالی که ایرانجوانی‌ها تمرکز خوبی بر روی کارهای دفاعی داشتند، در صحنه‌ای کم ارزش دلگرم سرمربی ایرانجوان اعتراض شدیدی به کمک داور کرد که ادامه این اعتراض‌ منجر به اخراج وی شد. موضوعی که باعث شد تمرکز ایرانجوان بهم بخورد و تنها یک دقیقه بعد از آن روی ارسال کرنر و عدم تمرکز لازم، گل تساوی را توسط میلاد باقری دریافت کرد.

بعد از گل هم ایرانجوانی‌ها گرفتار حواشی شدند تا اینکه اویس کردجهان از سوی داور اخراج گردید و ایرانجوان ده نفره شود.

بعد از دریافت گل تساوی و حواشی بوجود آمده، شیرازه ایرانجوان از هم پاشید تا اینکه باز هم کرمانی‌ها همانند گل اول توانستند روی یک کرنر و ضربه سر شاهرخ غلامپور مهاجم اسبق ایرانجوان بوشهر گل برتری خود را به ثمر برسانند.

بعد از دریافت گل دوم، ایرانجوان دیگر چیزی برای از دست دادن  نداشت و تیم میزبان هم که به خواسته‌اش رسیده بود کمی عقب نشست تا قرمزهای بوشهری در اواخر بازی دو موقعیت خوب بدست آورندا بلکه بازی را به تساوی بکشانند اما به ثمر ننشست تا ایرانجوان نیم فصل اول لیگ یک را با شکست و مجموع 18 امتیاز به پایان برساند.

آنها باید دوشنبه هفته آینده از مرحله یک چهارم جام حذفی در ورزشگاه آزادی به مصاف استقلال تهران بروند.

بازیکن و تدارکات باشگاه ایرانجوان دستگیر شدند!

دیدار ایرانجوان بوشهر و مس کرمان با حاشیه هایی همراه بود و می توان آن را یکی از جنجالی ترین مسابقات این فصل لیگ آزادگان دانست.

در حالی که این بازی با یک گل به نفع ایرانجوان دنبال می‌شد، یک اوت به سود مس کرمان گرفته شد که غلامرضا دلگرم سرمربی ایرانجوان اعتراض زیادی به نظر داور داشت و منجر به اخراج وی شد. به فاصله یک دقیقه، روی ارسال کرنر توپ وارد دروازه ایرانجوان شد تا بعد از گل هم اعتراض شدید اعضای این تیم را در پی داشت باشد.

پس از پایان مسابقه، بازیکنان و مربیان ایرانجوان که هنوز از گل اول شاکی بودند، برای اعتراض به سمت داور رفتند. مأموران نیروی انتظامی هم وارد عمل شده و در پی درگیری پیش آمده، آنها مدیر تدارکات ایرانجوان و همچنین میثم خداشناس، یکی از بازیکنان ایرانجوان را دستگیر کردند.

در این بین، بر اثر پرتاب صندلی و سنگ توسط تماشاگران کرمانی، سعید مفتخر مربی ایرانجوان از ناحیه دست مصدوم شد. پس از گذشت حدود دو ساعت از پایان مسابقه، دو عضو تیم ایرانجوان با وساطت پیشکسوتان فوتبال کرمان آزاد شدند.

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه