شنبه, 11 آذر 1402 - Saturday, 02 December 2023
کد خبـر : 1309
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۰ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۴۱
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

کشف ۵۸ کیلوگرم تریاک در دیلم

کشف ۵۸ کیلوگرم تریاک در دیلم

آوای پارسیان : فرمانده انتظامی شهرستان دیلم از کشف ۵۸ کیلوگرم تریاک در دیلم خبر داد و گفت: محموله مواد نیروزای قاچاق به مقصد نرسید.

به گزارش«آوای پارسیان» به نقل از مهر؛ سرهنگ رضا اسماعیلی عصر یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ماموران ایستگاه بازرسی شهید موسوی در حین کنترل خودرو های عبوری به یک دستگاه سمند مشکوک و آن را متوقف کردند.https://media.mehrnews.com/d/2017/11/27/4/2646846.jpg

وی اضافه کرد: در بازرسی صورت گرفته از خودروی توقیفی، مقادیر قابل توجهی پودر و قرص نیروزا قاچاق شامل ۲۱۱ کیلوگرم پودر و تعداد ۳۱ هزار و ۷۵۰ عدد قرص نیرو زا کشف شد.  

اسماعیلی با بیان اینکه طبق نظر کارشناس مربوطه محموله کشف شده یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال ارزش مالی دارد خاطرنشان کرد: در همین ارتباط یک نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده به همراه کالای کشف شده به مراجع قضایی ارجاع شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان دیلم ادامه داد: ماموران انتظامی ایستگاه بازرسی شهید موسوی در راستای کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه خودروی پراید مشکوک و آن و توقیف کردند.  

وی افزود: در بازرسی از خودروی توقیفی مقدار ۵۸ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک که به صورت حرفه‌ای در قسمت‌های مختلف خودرو جاساز شده بود را کشف کردند.

سرهنگ اسماعیلی خاطرنشان کرد: در همین ارتباط یک نفر متهم دستگیر که پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه