شنبه, 18 آذر 1402 - Saturday, 09 December 2023
کد خبـر : 1325
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۰ آذر ۱۳۹۶ ۱۴:۱۵
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

800 سایت غیرمجاز در همدان فیلتر شد

800 سایت غیرمجاز در همدان فیلتر شد

آوای پارسیان : فرمانده انتظامی همدان با بیان اینکه ۸۰۰ سایت غیرمجاز در استان فیلتر شد، گفت: ۲۳۰ هزار نفر در بخش‌های مختلف توسط نیروهای انتظامی همدان آموزش دیدند.

به گزارش«آوای پارسیان» به نقل از تسنیم؛ سردار بخشعلی کامرانی صالح عصر امروز در ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان همدان با اشاره به اینکه نوع تهدیدات و آسیب‌ها تغییر کرده است، اظهار داشت: نافرمانی در حوزه اشاعه رفتارهای هنجارشکنانه و کشف حجاب افزایش یافته است.

وی با اشاره به اینکه به فراخور افزایش رفتارهای هنجارشکنانه در جامعه باید برنامه‌هایی نیز برای مقابله با این رفتارها در نظر گرفته شود، افزود: افزایش هنجارشکنی، عفاف ستیزی و استفاده تبلیغاتی در فضاهای ماهواره ای به زبان فارسی از جمله تهدیدات دشمن به روش‌های جدید است.

کامرانی صالح ابراز کرد: با توجه به اینکه روش‌های تهدیدات دشمن روز به روز در حال تغییر و به روزرسانی است که باید به فراخور این تهدیدات ما نیز برنامه‌های منسجم و مناسبی در نظر داشته باشیم.

فرمانده انتظامی استان همدان در خصوص شناسایی و فیلتر برخی سایت‌های غیرمجاز در استان تأکید کرد: 800 سایت در استان شناسایی و فیلتر شده است.

کامرانی صالح با اشاره به اینکه از دیگر موضوعات مهم در مقابله با تهدیدات دشمنان آموزش‌های لازم برای اقشار مختلف جامعه است، بیان کرد: 230 هزار نفر در استان در بخش‌های مختلف در دوره‌های آموزشی پلیس شرکت کردند.

وی با بیان اینکه آمارها بیانگر انجام اقدامات مناسب در راستای مقابله با رفتارها و برخوردهای هنجارشکنانه در جامعه است، اظهار داشت: به دلیل بالا بودن حجم کار ممکن است اقدامات انجام شده کمرنگ دیده شود.

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه