یکشنبه, 12 آذر 1402 - Sunday, 03 December 2023
کد خبـر : 1362
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۲۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۹:۱۷
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

یادداشت عجیب مرد فقیر برای صاحب ماشین لوکس+عکس

یادداشت عجیب مرد فقیر برای صاحب ماشین لوکس+عکس

آوای پارسیان : برخی افراد ماشین خود را به اندازه خانواده شان دوست دارند. برخی نیز بر این باورند که ماشین آنها از هر چیز دیگری در این جهان برای آنها با ارزش تر است، بخصوص اگر این ماشین یک ماشین گرانقیمت باشد.

به گزارش «آوای پارسیان» به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ صاحبان چنین خودروهایی برای انجام کوچکترین تعمیرات شاید مجبور به پرداخت هزاران دلار باشند. به همین دلیل کسی دوست ندارد با چنین ماشین هایی تصادف کند یا ناخواسته خسارتی به آن وارد کند.

یادداشت عجیب مرد فقیر برای صاحب یک ماشین لوکس (+عکس)

این اتفاق ناخواسته ای بود که به تازگی برای یک مرد سالخورده فقیر چینی رخ داد. وی ناخواسته بر روی یک ماشین BMW خراشی ایجاد کرد.

اما این تمام ماجرا نبود. این مرد فقیر بلافاصله پس از این اتفاق، یادداشتی به همراه یک شماره تلفن برای صاحب ماشین گذاشت و در داخل پاکت نیز 100 یوآن پول به عنوان پیش پرداخت قرار داد. وی در این یادداشت قول داد بقیه خسارت ماشین را هر ماه بصورت قسطی به صاحب ماشین پرداخت نماید.

صاحب ماشین که یک تاجر چینی بود، پس از مشاهده این یادداشت تحت تاثیر صداقت این مرد فقیر قرار گرفت و از وی دعوت کرد تا با هم ملاقاتی داشته باشند. پس از این دیدار و شنیدن شرح ماجرای زندگی مرد فقیر، صاحب ماشین از او خواست تا از این به بعد در شرکت خودش مشغول بکار شود.

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه