یکشنبه, 12 آذر 1402 - Sunday, 03 December 2023
کد خبـر : 1376
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۲۳ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۵۸
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

برترین‎های آمادگی جسمانی بانوان استان مشخص شدند

برترین‎های آمادگی جسمانی بانوان استان مشخص شدند

آوای پارسیان :  رئیس انجمن آمادگی جسمانی استان بوشهر گفت: نفرات برتر مسابقات آمادگی جسمانی این استان معرفی شدند.

به گزارش«آوای پارسیان» به نقل از ایرنا؛ زهرا پالیزدان روز چهارشنبه در آیین اختتامیه این دور از مسابقات افزود: مسابقات آمادگی جسمانی بانوان برای شناسایی استعدادهای برتر و اعزام به مسابقات قهرمانی کشور به مدت یک روز در سالن فجر بوشهر برگزار شد.

وی بیا کرد: در این دور از مسابقات ورزشکارانی از شهرستانهای جم، کنگان، دشتستان، گناوه و بوشهر حضور پیدا داشتند.

پالیزدان ادامه داد: در گروه سنی 20 تا 24 سال نرجس حسین پور و مرضیه مکاری از جم به عنوان های اول و دوم دست یافتند و شمیم احمدی از بوشهر نیز به رتبه سوم دست یافت.

وی اظهار کرد: در گروه سنی 25 تا 29 سال نیز سمیرا رومینا از بوشهر، زهره پیشداد از جم و فاطمه پاکدامن از برازجان به ترتیب اول تا سوم شدند.
پالیزدان اضافه کرد: در گروه سنی 30 تا 34 سال نیز مریم چاله از جم، زینب عدالت جو از کنگان و الهه عطار از جم به ترتیب به عنوان های نخست تا سوم دست پیدا کردند.

وی یادآور شد: در رده سنی 35 تا 39 سال نیز پری اسماعیلی از جم، افسانه اوسط از بوشهر و مینا تباشیر از گناوه اول تا سوم شدند.

پایزدان گفت: در گروه سنی 40 تا 44 سال نیز زهرا رنجبری از جم، مریم محمدی باجگوایی از بوشهر و فرحناز حسین زاده از بوشهر به ترتیب به رتبه های نخست تا سومی رسیدند.

وی یادآور شد: در گروه سنی 45 تا 49 سال نیز مهین نعمتی از جم اول شد و در گروه سنی فراتر از 50 سال نیز مهین قادری از گناوه به رتبه نخست دست پیدا کرد.

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه