پنج شنبه, 10 آذر 1401 - Thursday, 01 December 2022
کد خبـر : 1443
تاریخ انتشار: شنبه, ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۲۶
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

دو فوتی تصادف در جاده بوشهر- برازجان

دو فوتی تصادف در جاده بوشهر- برازجان

آوای پارسیان : رئیس پلیس راه استان بوشهر گفت: بر اثر واژگونی یک دستگاه خودرو پراید در جاده بوشهر به برازجان متاسفانه دو نفر جان خود را از دست دادند.

به گزارش«آوای پارسیان»؛ سرهنگ جابر پاپری در گفت‌وگو با خبرنگار مهر بیان داشت: ساعت ۲۱ پنج‌شنبه شب یک دستگاه خودرو پراید به رانندگی یک خانم و سرنشینی خواهر، برادر و دو فرزندش بعد تقاطع هوایی دلوار از جاده منحرف و واژگون می‌شود.https://media.mehrnews.com/d/2017/11/03/4/2623955.jpg?ts=1509702705415

سرهنگ پاپری اضافه کرد: برادر و یکی از فرزندان راننده که عقب نشسته بودند از خودرو به پیرون پرت شده و متاسفانه در دم جان می‌دهند و بقیه سرنشینان که مجروح شده بودند، به بیمارستان منتقل شدند.

وی با بیان اینکه علت این حادثه در دست بررسی است، به رانندگان توصیه کرد: همیشه با سرعت مطمئنه حرکت کنند چون علت اصلی بیشتر تصادفات  سرعت زیاد خودرو است.

رئیس پلیس راه استان بوشهر خاطرنشان کرد: سرعت مطمئنه سرعتی است که راننده بتواند در هنگام وقوع حادثه خودرو خود را کنترل و قدرت تصمیم گیری مناسب را داشته باشد.

سرهنگ پاپری تاکید کرد: استفاده از کمربند برای همه سرنشینان خودرو ضروری است و در همین حادثه اگر سرنشینان از کمربند ایمنی استفاده می‌کردند، به احتمال  زیاد از تلفات جانی جلوگیری می‌شد.

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه