دوشنبه, 10 مهر 1402 - Monday, 02 October 2023
کد خبـر : 1471
تاریخ انتشار: شنبه, ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ۲۰:۵۹
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

مرگ موتور سوار زیر چرخ‌های کامیون +عکس

مرگ موتور سوار زیر چرخ‌های کامیون +عکس

آوای پارسیان : سخنگوی آتش‌نشانی ورامین گفت: راکب موتورسیکلت بر اثر تصادف با کامیون جان خود را از دست داد.

به گزارش«آوای پارسیان»؛ بهنام کرمانی در گفت‌وگو با تسنیم با اعلام خبر تصادف مرگبار موتورسیکلت با کامیون در ورامین درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت 10:28 صبح امروز حادثه تصادف در حوالی میدان ولیعصر (عج) ورامین به سامانه 125 آتش‌نشانی ورامین اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان ایستگاه شماره دو و تیم نجات ایستگاه مرکزی آتش‌نشانی ورامین به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی ورامین ادامه داد: با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه موتورسیکلت با یک راکب به شدت با یک دستگاه کامیون برخورد کرده و بر اثر این حادثه راکب موتورسیکلت زیر کامیون محبوس شده بود.

وی تصریح کرد: آتش‌نشانان به سرعت عملیات را آغاز کرده و پس از دقایقی با استفاده از تجهیزات هیدرولیکی موفق شدند راکب محبوس شده را از زیر خودروی کامیون رهاسازی کنند.

کرمانی افزود: به سرعت این فرد تحویل عوامل اورژانس و پس از معاینات اولیه مشخص شد وی بر اثر شدت جراحات وارده جان خود را از دست داده است.

سخنگوی آتش‌نشانی ورامین خاطرنشان کرد: در نهایت محل برای بررسی علت حادثه به عوامل پلیس راهور و انتظامی تحویل داده شد و عملیات در ساعت 11 به پایان رسید.

 
نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه