سه شنبه, 03 خرداد 1401 - Monday, 23 May 2022
کد خبـر : 1562
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۷ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۱۷
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

افتتاح مرکز معارف اسلامی حوزه علمیه خواهران در عالی‌شهر

افتتاح مرکز معارف اسلامی حوزه علمیه خواهران در عالی‌شهر

آوای پارسیان : مراسم افتتاحیه مرکز معارف اسلامی حوزه علمیه خواهران با حضور نماینده ولی فقیه در استان و مسئولان استانی و شهرستانی در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد بوشهر برگزار شد.

به گزارش «آوای پارسیان» به نقل از مهر؛ امام‌جمعه عالی‌شهر در این مراسم گفت: راه‌اندازی این مرکز معارف اسلامی حوزه علمیه خواهران می‌تواند طلیعه‌ای برای  آغاز یک تحول شگرف فرهنگی در شهر عالیشهر باشد.

https://media.mehrnews.com/d/2017/12/17/3/2666015.jpg

حجت‌الاسلام سید غلامرضا هاشمی افزود: این مرکز می‌تواند محلی برای فراگیری اندیشه‌های  ناب اسلامی، سبک و مهارت‌های زنگی باشد  و دوره‌ها و کلاس‌های آن کاملاً رایگان برگزار می‌شود.

وی تأکید داشت: مشاوره خانواده و پاسخگویی به سؤالات خواهران هم  در این مرکز معارف اسلامی انجام می‌شود.

حجت‌الاسلام هاشمی اظهار داشت: مشاورین حوزه علمیه خواهران در ۱۰ مدرسه دخترانه آموزش و پرورش عالیشهر حضور فعال است که راه اندازی این مرکز سرعت و اثرگذاری آن‌ها بیشتر می‌شود.

مدیر موسسه آموزش عالی معصومه(س) بوشهر گفت: قران کریم همه زنان و مردان را به حیات طیبه دعوت می‌کند اما همه  زنان یگانه موجودی هستند که انسان‌های برجسته از دامن آن‌ها تربیت می‌شوند نقش کلیدی دارند.

فاطمه یوسفی بیان داشت: یک زن در خانواده یا مادر، همسر و یا دختر و خواهر است، لذا اگر این قشر مرکزی در کانون خانواده دارای یک تفکر مهدوی و زینبی باشد حتماً بر افراد پیرامون تأثیر به سزایی خواهد داشت.

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه