دوشنبه, 13 آذر 1402 - Monday, 04 December 2023
کد خبـر : 1630
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۹ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۲۱
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

مقابل استقلال دفاع اتوبوسي نداريم، فقط حمله!/فوتبال ناب بوشهری را در آزادی ببينيد

مقابل استقلال دفاع اتوبوسي نداريم، فقط حمله!/فوتبال ناب بوشهری را در آزادی ببينيد

آوای پارسیان : دلگرم با اشاره به مشکلات مالی باشگاه برای پرداخت حقوق بازیکنان می گوید: در بازی استقلال بايد فقط به فاکتور انگيزه دلخوش باشيم. چون من در اين مدت که آمده ام با مسابقات 6 روز يکبار فرصتي براي بدنسازي نداشتم.

 سرمربي تيم ايرانجوان بوشهر گفت: نه تنها به دفاع اتوبوسي فکر نمي کنيم بلکه مي خواهيم فوتبال تهاجمي بوشهر را به هواداران اين رشته نشان بدهيم.

به گزارش «آوای پارسیان»؛ تيم استقلال بايد در دور يک چهارم نهايي جام حذفي به ديدار ايرانجوان بوشهر برود. تيمي که در اواسط نيم فصل اول با تغییر کادر فنی و بازگشت دلگرم، روند نتیجه گیری آن بهتر شد.

دیدار این دو تیم قرار بود دوشنبه برگزار شود که به دلیل آلودگی هوای تهران به چهارشنبه موکول گردید، در این بین غلامرضا دلگرم از آمادگي تيمش براي ديدار با استقلال خبر داد، هرچند از وضعیت کلي باشگاه رضايت چنداني نداشت.

براي بازي مقابل استقلال آماده هستيد؟
تمرينات خوبي را پشت سر گذاشتيم. با يکي از تيم هاي بزرگ ايران بازي داريم با هواداران ميليوني در سراسر ايران. اين قبيل بازي ها دو وجه منفي و مثبت براي تيم هايي مانند ما دارد.

در اين باره توضيح مي دهيد؟
منفي اش اين است که با توجه به قدرت و عظمت تيم مقابل ما تحت فشار خواهيم بود و مثبت از نظر انگيزه بالايي که بازيکنان مان بدست مي آورند تا خود را در اين قبيل بازي ها نشان بدهند. بازيكنان تيم كاملا آماده مسابقه فردا هستند و مصاف با استقلال يك محك بسيار خوب براي تيم ماست. اميدوارم با دعاي مردم بوشهر بتوانيم بازي خوبي در ورزشگاه آزادي به نمايش بگذاريم.

تيم تان خوب گل مي زند(18 گل) ولي گل هم زياد خورده است(23 گل)
من تيم را نبستم. از هفته نهم که من تيم را دست گرفتم ما در همه بازي ها گل زده داشتيم. ولي خب در نظام دفاعي مان نفراتي نداريم که بتوانند خوب عمل کنند.

 اگر بازي به وقت اضافه برود نفرات تان توان بازي 120 دقيقه اي را دارند؟
در اين باره بايد فقط به فاکتور انگيزه دلخوش باشيم. چون من در اين مدت که آمده ام با مسابقات 6 روز يکبار فرصتي براي بدنسازي نداشتم.

محروم و مصدوم داريد؟
سجاد مشايخ را در اختيار نداريم که البته از مدتها قبل مصدوم شده و الان با تيم تمرين مي کند ولي هنوز شرايط بازي ندارد. محروميت من و اويس كردجهان براي مسابقات ليگ بوده و در جام حذفي مشكلي براي همراهي تيم نداريم.

کلا تيم تان براي اين بازي مشکلي ندارد؟
 فقط 16، 17 بازيکن تيم 10 درصد از قراردادشان را گرفته اند و همگي از نظر مالي در فشارند و از فوتبال بازي کردن لذت نمي برند. متأسفانه استان بوشهر با اين همه منابع مالي تيمش با بيش از 70 سال قدمت را خوب حمايت نمي کند. گرچه به آنها گفته ام با استفاده از فرصت بوجود آمده مي توانند از اين ديدار در آزادي که همه ايران آن را مي بينند لذت ببرند.

به دفاع اتوبوسي و ضربات پنالتي هم فکر کرده ايد؟
به هيچ وجه! تيم من فقط حمله مي کند و اعتقادي به بازي دفاعي ندارم. مي خواهيم در استاديوم آزادي فوتبال ناب بوشهري را به نمايش بگذاريم و بازيکنانم براي اين ديدار انگيزه بالايي دارند.

مهدی قائدي را چه مي کنيد؟
مانند قائدي در بوشهر خيلي استعداد داريم. طارمي، ماهيني، پوراميني، دانشگر و امثال آنها زياد هستند در آينده بيشتر از اين اسامي را مي شنويد.

با عبور از دفاع استقلال هم برنامه دارید؟
شفر ابتدا همه تلاشش را روي بهبود وضعيت دفاعي تيم شان گذاشته و انصافا هم از اين حيث نتايج خوبي گرفته است. البته مهاجمان و هافبک هاي ما هم مقابل اين تيم در آزادي دست و پا بسته نخواهند بود.

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه