جمعه, 17 آذر 1402 - Friday, 08 December 2023
کد خبـر : 1773
تاریخ انتشار: شنبه, ۰۲ دی ۱۳۹۶ ۲۱:۲۴
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

‌دردسر مجازی برای مهدی قائدی

‌دردسر مجازی برای مهدی قائدی

آوای پارسیان : امیدواریم این ماجرا برای قائدی که نخستین فصل حضورش در استقلال را می‌گذراند و به تازگی توانسته به ترکیب اصلی هم برسد دردسرساز نشود و او بتواند مراحل پیشرفتش را طی کند.

 فردی بیمار مدعی شده اکانت اینستاگرامی مهدی قائدی بازیکن بوشهری استقلال را هک کرده و اقدام به انتشار ویدئو و تصاویری از چت‌های خصوصی وی کرده است.

به گزارش «آوای پارسیان»؛ مهدی قائدی پسربچه‌ای 18 ساله که این فصل از ایرانجوان بوشهر به استقلال پیوست، همان ابتدای حضورش در تهران، علیرضا منصوریان خواستار حضور خانواده وی در کنار بازیکن جوان تیمش شده بود تا از حواشی مرسوم برای چنین بازیکنانی جلوگیری شود.

روزنامه استقلال جوان هم در واکنش به اتفاق پیش آمده، آن را دسیسه ای برای مهدی قائدی دانسته و خواستار مراقبت باشگاه در این موارد شده است.

همچنین حسین ماهینی بازیکن بوشهری پرسپولیس شب گذشته با انتشار پستی اینستاگرامی به حمایت تمام قد از مهدی قائدی پرداخت.

بازیکنان فوتبال مثل اکثر چهره‌های مشهور در شبکه‌های اجتماعی صفحات شخصی دارند و نسبتا فعالند‌ ولی ایمنی و احتیاط لازم را ندارند و گاهی می‌بینیم که در دام هکرها گرفتار می‌شوند. بازیکنان جوانی مثل قائدی باید خیلی مراقب تصویرشان باشند و چنین خطراتی را در نظر بگیرند.

باشگاه هم وظیفه دارد آموزش‌هایی برای بازیکنانش در نظر بگیرد تا گرفتار مشکلات عصر تکنولوژی نشوند. از طرف دیگر مردم هم باید از انتشار اطلاعاتی که مربوط به زندگی شخصی دیگران است خودداری کنند و به حریم افراد احترام بگذارند.

امیدواریم این ماجرا برای قائدی که نخستین فصل حضورش در استقلال را می‌گذراند و به تازگی توانسته به ترکیب اصلی هم برسد دردسرساز نشود و او بتواند مراحل پیشرفتش را طی کند.

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 1
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه