دوشنبه, 13 آذر 1402 - Monday, 04 December 2023
کد خبـر : 1815
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۰۴ دی ۱۳۹۶ ۱۰:۵۶
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

منظورم مافیای قاچاق بود نه مردم دلوار

منظورم مافیای قاچاق بود نه مردم دلوار

آوای پارسیان : امیر خجسته نماینده همدان که اظهارات هفته گذشته وی در شبکه خبر مبنی بر سیستمی شدن قاچاق در گمرک دلوار به مذاق مردم این بخش خوش نیامده بود، درباره اظهاراتش توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش «آوای پارسیان»؛ وی با اشاره به مطالب مطرح شده در برنامه تلویزیونی «تیتر امشب شبکه خبر» به سایت مند گفت: مردم جنوب مردمی نجیب و با ایمان هستند که در اعصار مختلف، امانت داری آنان در حفظ منافع کشور به مردم و تاریخ ایران اثبات شده است. منظور من نیز مافیای قاچاق بود که سعی دارد ما و مردم استان های بوشهر و خوزستان را مقابل هم قرار دهد.

امیر خجسته افزود: ته‌لنجی به میزان مصوبات پیش‌بینی شده حق مردم در سواحل جنوبی کشور است. من شرایط زندگی در آن حدود و سختی های مردم برای معاش را درک می کنم و حرف های من در آن برنامه اتفاقا دفاع از حقوق مردم بوده که سفره معاش آنان توسط مافیاهای قاچاق در کشور تهدید می شود.

نماینده همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: روی صحبت من با ملوانان و تجار خرد ته لنجی و ملوانی نیست بلکه مخاطب من کسانی هستند که در کشور به صورت سازماندهی شده اقدام به قاچاق کالا می‌کنند. این عده با ارتباطاتی که دارند همواره در قلب واقعیت اقدام کرده اند و هرگاه پای مبارزه با آنان به میان می آید،اینگونه مردم را رویاروی هم قرار می دهند تا از آب گل آلود به نفع خود بهره برند.

امیر خجسته با تاکید بر این که در صحبت های من در برنامه تلویزیونی توهینی به مردم صورت نگرفته، گفت: اگر من خواهان برخورد با قاچاق سازماندهی شده در مبادی رسمی و غیررسمی کشور هستم صرفا برای دفاع از سفره مردمی است که می‌دانم در بی‌رحمی مافیای قاچاق تهدید می‌شود.

رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس تصریح کرد: ته‌لنجی کمترین حق مردم استان‌های جنوبی است و ما با آن مخالفتی نداریم،حتی خواهان بهبود شرایط به سود مردم برای جلوگیری از ریشه دواندن مافیای قاچاق در مرزهای کشور و به یغما بردن دست‌رنج این مرزداران غیور کشور هستیم.

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه