جمعه, 15 مهر 1401 - Friday, 07 October 2022
کد خبـر : 1827
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۰۴ دی ۱۳۹۶ ۱۷:۵۸
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

باند سرقت منازل در شهرستان دیر متلاشی شد

باند سرقت منازل در شهرستان دیر متلاشی شد

آوای پارسیان : فرمانده انتظامی شهرستان دیر گفت: چهار نفر اعضای یک باند سرقت منازل مسکونی توسط مامموران انتظامی در شهرستان دیر دستگیر شدند.

به گزارش«آوای پارسیان» به نقل از پلیس بوشهر؛ سرهنگ فرهاد آراوند بیان داشت: در پی سرقت از منزل مسکونی یکی از شهروندان، گزارش وی به مرکز فوریت های پلیسی، بلافاصله یک تیم ویژه از ماموران پلیس آگاهی برای بررسی صحنه سرقت به محل اعزام شدند.https://media.mehrnews.com/d/2017/12/25/4/2673108.jpg

این مقام انتظامی بیان داشت: کارشناسان پلیس آگاهی با بررسی صحنه جرم و رصد اطلاعاتی با همکاری ماموران انتظامی، یکی از سارقان به نام «م-ز» از سارقان حرفه‌ای و سابقه دار را شناسایی و دستگیر کردند.

سرهنگ آراوند خاطرنشان کرد: این متهم در بازجویی اولیه به سرقت از منزل مذکور اعتراف و بیان داشت: با همدستی سه نفر دیگر با پرسه زدن در اطراف این منزل و زیر نظر گرفتن افراد ساکن، به محض اینکه تمام افراد خانواده از منزل خارج شدند بلافاصله به داخل منزل رفته و دو عدد تک پوش و یک گوشواره بزرگ را سرقت کردند و طلاها را به مالخر فروخته‌اند.

فرمانده انتظامی شهرستان دیر گفت: تلاش برای دستگیری مال‌خر ادامه دارد و هر چهار نفر متهم که به جرم خود اعتراف کردند با تشکیل پرونده در اختیار مرجع قضایی قرار گرفتند.

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه