شنبه, 18 آذر 1402 - Saturday, 09 December 2023
کد خبـر : 213
تاریخ انتشار: شنبه, ۲۴ تیر ۱۳۹۶ ۱۳:۱۵
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

دست از بازی‌ های سیاسی بر دارید/ به مردم پاسخ دهید که چه کرده‌اید؟

هیچ کاری برای رفع بیکاری در استان بوشهر طی چند سال گذشته انجام نداده اید و فقط حرف زدید و عمل نکردید و همه دنبال دغدغه سیاسی خودتان بودید.

حجت‌الاسلام عیسی راستگو در خطبه‌های نماز جمعه شهر اهرم با اشاره به سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال افزود: مسئله بیکاری و بلاتکلیفی جوانان است و فکر نمی‌کنم هیچ استان در کشور مانند استان بوشهر دارای این همه ظرفیت کار و اشتغال باشد و این همه جوان بیکار داشته باشد که روز به روز هم وضعیت بدتر می‌شود.

راستگو بیان کرد: کارگروه اشتغال در استان توزیع دهد در این چند سال چه کرده و نمایندگان استان در مجلس به عنوان گزارش دهند در طی این سال و نیم که در مجلس بودند چه گره ای از مشکلات استان باز و چند جوان سرکار برده‌اند.

وی ادامه داد: بلاخره باید فرقی بین ما که در شهرستان حرف می‌زنیم و شما که در تهران در مجلس فریاد می‌زنید باشد که حرف زدن کفایت نمی‌کند بلکه باید راهکار داده شود چرا که هنوز از پیمانکاران غیربومی در استان بوشهر استفاده می‌شود که نیاز است جلو آنها گرفته شود و هرگاه پیمانکار غیربومی در منطقه پارس جنوبی، نیروگاه اتمی و هرجایی دیگر سرکار هستند معمولا از نیروهای استان خودشان وارد میدان کار می‌کنند.

امام جمعه اهرم با اشاره به ظرفیت‌های موجود استان بوشهر گفت: با وجود این هم کارگر غیربومی که از استان‌های همجوار در استان وجود دارد متاسفانه شنیده می‌شود برخی از نمایندگان خارج استان دارند لیست‌های 200 نفر به پارس‌جنوبی برای اشتغال می‌دهند که اصولا بوشهر هم نیستند که این خبرها خیلی درد آور است.

وی بیان کرد: در شهرهای دیگر کشور به هر نیروی کار نمی‌دهند اما در دروازه استان ما برای دادن کار به غیربومی‌ها باز است و هرکسی وارد می شود به کار گمارده می‌شود.

راستگو خطاب به مسوولان و نمایندگان استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: دست از بازی‌های سیاسی بر دارید و به مردم پاسخ دهید که چرا هیچ کاری برای رفع بیکاری در استان بوشهر طی چند سال گذشته انجام نداده‌اید و فقط حرف زدید و عمل نکردید و همه دنبال دغدغه سیاسی خودتان بودید.

منبع : جنوب نیوز

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه