پنج شنبه, 26 فروردين 1400 - Thursday, 15 April 2021
کد خبـر : 2303
تاریخ انتشار: دوشنبه, ۱۸ دی ۱۳۹۶ ۰۹:۱۱
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

سپاه استان ۸ روستای زلزله زده سرپل‌ذهاب را اسکان داد

سپاه استان ۸ روستای زلزله زده سرپل‌ذهاب را اسکان داد

آوای پارسیان: مدیرحوزه علمیه خواهران استان بوشهربا اشاره به مشارکت سپاه این استان در بازسازی مناطق زلزله‌زده کرمانشاه گفت:بازسازی ۸ روستای زلزله‌زده منطقه آب باریک سرپل ذهاب از ماموریت‌های سپاه استان بوشهر بود که ۱۰ هزار نفر در آنها ساکن هستند.

به گزارش«آوای پارسیان» به نقل از تسنیم؛ حجت الاسلام یوسف جمالی ظهر امروز در نشست با مجموعه سپاه استان بوشهر با بیان اینکه بسیج یکی از ثمره‌های درخشان، سرافراز و پرافتخار انقلاب اسلامی است اظهار داشت: این نهاد توانمند از زمان تاسیس تاکنون همواره موجبات اقتدار، آبادانی و پیشرفت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ناامیدی و شکست دشمنان را فراهم آورده است.

اسکان

وی، محرومیت‌زدایی و کمک به عمران و آبادانی مناطق محروم را  از ماموریت‌های سپاه و بسیج دانست و خاطر نشان کرد: امروز بسیج سازندگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همچون اوایل انقلاب، دوران دفاع مقدس و پس از آن، با رویکرد محرومیت‌زدایی، کمک به معیشت مردم، عمران و آبادانی کشور، با تمام توان گام برمی‌دارد و به سوی آینده‌ای روشن پیش می‌رود.

مدیرحوزه علمیه خواهران استان بوشهر با قدردانی از مشارکت همگانی در رسیدگی به مصیبت دیدگان زلزله کرمانشاه بیان کرد: در پی وقوع حادثه ناگوار زلزله اخیر در استان کرمانشاه و مصیبت‌زدگی و بی خانمان شدن هموطنان این دیار، همه مردم ایران دست به دست هم دادند و به یاری مردم مرزنشین کرمانشاه شتافتند تا شاید ذره‌ای از فداکاری‌های آنان در دفاع از میهن عزیزمان را جبران کنند.

جمالی با بیان اینکه سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر پس از وقوع زمین لرزه در استان کرمانشاه اقدامات مهم و موثری انجام داد افزود:سپاه استان بوشهر در پی وقوع زمین لرزه در کرمانشاه نخستین حرکت در تهیه و جمع آوری اقلام ضروری زلزله زدگان و کمک به مردم  انجام داد و مایحتاج مورد نیاز مردم را ارسال کرد.

وی از بازسازی 8 روستای زلزله‌زده کرمانشاه توسط سپاه استان بوشهر خبر داد و افزود: سپاه استان بوشهر برای اسکان و بازسازی 8 روستای زلزله زده منطقه آب باریک سرپل ذهاب در جوار ارتفاعات بازی دراز  اقدام کرد و 10 هزار نفر در قالب 270 خانوار در آنها ساکن شدند.

مدیر حوزه علمیه خواهران استان بوشهر، ازخدمات ارزشمند سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر در این عرصه قدردانی کرد.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه