پنج شنبه, 16 آذر 1402 - Thursday, 07 December 2023
کد خبـر : 2455
تاریخ انتشار: جمعه, ۲۹ دی ۱۳۹۶ ۲۰:۰۱
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

برادر جانباخته بوشهری نفتکش سانچی: امیدهای ما هم با این کشتی غرق شد

برادر جانباخته بوشهری نفتکش سانچی: امیدهای ما هم با این کشتی غرق شد

آوای پارسیان : سید مهرزاد نظامی گفت: ابتدا ما را ناامید کردند ولی چند روز بعد اخبار و شرکت ملی نفتکش گفتند که احتمال است در موتورخانه باشند و آنجا قایقی وجود دارد و پس از آن حرف از قایق هم زده نشد.

http://img8.irna.ir/1396/13961026/3573338/n3573338-6240058.jpg

به گزارش «آوای پارسیان»؛ در حاشیه مراسم یادبود این جانباخته بوشهری حادثه نفتکش سانجی که در مسجد امیرالمومنین (ع) برگزار شد، سید مهرزاد نظامی برادر آن مرحوم در خصوص ویژگی های شخصیتی برادر خود گفت: وقتی ابوذر در خانه بود خانه پر از شادی و خوشحالی بود، اما وقتی از خانه به سرکار می رفت خانه ماتم می زد. برادرم مثل کوه پشت سر همه بود و از کمک به فقیر دریغ نمی کرد و هر جا فقیری می دید تا جایی که می توانست به او کمک می کرد. برادرم بزرگ ما و باعث افتخارمان بود و هنوز افتخار او ادامه دارد. این آدم اسمش در تاریخ می ماند زیرا او یک قهرمان ملی بود.

نظامی در ادامه افزود: روز شنبه مادرم در شیراز عمل جراحی داشت، در آن روز چیزی به ما نگفتند اما روز یکشنبه تماس ها آنقدر زیاد شد که شک کردیم اتفاقی افتاده است و ما را خبردار نمی کنند. تا اینکه خواهرم موضوع را به من اطلاع داد، من ابتدا باور نمی کردم اما بعدا به بوشهر آمدم و مدام به شرکت ملی نفتکش زنگ می زدم و اخبار را پیگیری می کردم. شرکت ملی نفتکش تهران ابتدا دل ما را خالی کرد و گفت: موج انفجار بالا و حرارت آن 4000 درجه بود , ما آن روز گفتیم دیگر تمام شد ولی چند روز بعد اخبار و شرکت ملی نفتکش گفتند که احتمال است در موتورخانه باشند و آنجا قایقی وجود دارد و پس از آن حرف از قایق هم زده نشد و تا وقتی که کشتی غرق شد و امیدهای ما نیز غرق شد.

وی همچنین تصریح کرد: دست مسئولان بوشهر درد نکند، آنها زحمت کشیدند، ما از آنها کمال تشکر را داریم.

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه