شنبه, 19 آذر 1401 - Saturday, 10 December 2022
کد خبـر : 2521
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۰۴ بهمن ۱۳۹۶ ۱۶:۲۶
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

گرامیداشت جانباختگان سانچی توسط کودکان گناوه‌ای+تصاویر

گرامیداشت جانباختگان سانچی توسط کودکان گناوه‌ای+تصاویر

آوای پارسیان: در آئینی با حضور برخی از اعضای شورای شهر گناوه، کودکان گناوه‌ای یاد و خاطره جانباختگان کشتی سانچی را گرامی داشتند.

به گزارش «آوای پارسیان» به نقل از مهر؛ رئیس شورای شهر گناوه صبح چهارشنبه در این آئین و در جمع کودکان، نوجوانان و خانواده های آنها اظهار داشت: به نمایندگی از مردم شهیدپرور و شریف مرزنشین بندرگناوه و همصدا با شما کودکان و نوجوانان همشهریم این حادثه حزن انگیز را به خانواده های داغدار جانباختگان کشتی سانچی تسلیت می گویم.

https://media.mehrnews.com/d/2018/01/24/3/2697365.jpg

روح الله ملک زاده گفت: حادثه جان باختن تعدادی از دریانوردان عزیز کشورمان در کشتی سانچی قلب های همه هموطنان را متاثر کرد.

ملک زاده تصریح کرد: دریانوردی مشکلات و سختی های خاص خود را دارد و ما بندرنشینان بیشتر به این مسئله واقف هستیم.

وی اضافه کرد: ما نیز مانند خانواده های داغدار جانباختگان کشتی سانچی برخی همشهریان خود را در طول سال های گذشته در حوادث دریایی از دست داده ایم و از این رو عمیقا خود را شریک غم و غصه آنها می دانیم.

رئیس شورای شهر گناوه گفت: اینکه می بینیم کودکان و نوجوانان دیارم اینچنین در زمینه حادثه جانگداز جان باختن تعدادی از هموطنان در کشتی سانچی ابراز احساسات می کنند، بسیار زیباست و نشانه تعمیق ارزش های والای انسانی و اسلامی در میان آنهاست.

مسئول کمیسیون فرهنگی، ورزشی، گردشگری و بانوان شورای شهر گناوه نیز در این آئین اظهار داشت: ابتدا لازم می دانم که این مصیبت بزرگ  را به ملت شریف ایران، خانواده های داغدار جانباختگان کشتی سانچی و همشهریان عزیز تسلیت بگویم.

فاطمه اسماعیلی گفت: دریانوردان حادثه کشتی سانچی در راه سربلندی کشورمان جان خود را از دست دادند و طبعا ادای احترام ملت بزرگ ایران و کودکان و نوجوانان گناوه ای به آنها در همین راستا است.

اسماعیلی خاطرنشان ساخت: این حادثه دلخراش موجبات تاثر همه ایرانیان را در پی داشت و ما نیز این اقدام شهرداری و همگامی کودکان و نوجوان  شهر گناوه را در پاسداشت دریانوردان جانباخته حادثه کشتی سانچی ستایش می کنیم.

در این آئین ابتدا کودکان، نوجوانان و خانواده های آنها و اعضای شورای شهر گناوه به پیشنهاد رئیس شورای شهر گناوه سرود ملی ایران را با هم همخوانی کردند و سپس با در دست داشتن گل به کنار دریا رفته و گلها را به یاد جانباختگان کشتی سانچی به دریا انداختند.

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه