جمعه, 15 مهر 1401 - Friday, 07 October 2022
کد خبـر : 2650
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ ۱۶:۲۸
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

کار بزرگ خانواده همسفر مهدی قائدی

کار بزرگ خانواده همسفر مهدی قائدی

آوای پارسیان: معاون درمان بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر گفت: با اعلام مرگ مغزی 'احمد رضا شاکر' بازیکن تیم استقلال تهران توسط پزشکان متخصص، خانواده این بیمار مرگ مغزی به اهدای اعضای بدنش به بیماران نیازمند پیوند رضایت دادند.

به گزارش «آوای پارسیان» به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر؛ جعفر زارعی زاده افزود: شاکر از همراهان 'مهدی قائدی' هافبک تیم استقلال تهران در خودرو ام وی ام بود که ساعت 1:30 بامداد روز دوشنبه هفته جاری بر اثر تخطی از سرعت مطمئنه در بلوار امام علی (ع) شهر بوشهر واژگون شد.

وی اضافه کرد: در این حادثه شاکر بر اثر ضربه مغزی به کما رفت و پس از سه روز پزشکان متخصص مرگ مغزی این بیمار را اعلام و تایید کردند.

زارعی زاده ادامه داد: پس از اعلام پزشکان متخصص مبنی بر مرگ مغزی این بیمار دقایقی پدرش با حضور در بیمارستان شهدای خلیج فارس با اهدای اعضای بدن فرزندش به بیماران نیازمند پیوند موافقت کرد.

وی درباره وضعیت مهدی قائدی نیز که دچاز آسیب و مصدومیت از ناحیه داخلی شده بود گفت: روند پیشرفت بهبودی قائدی بسیار خوب است و بیمار از دقایقی پیش هوشیاری به نسبت کاملی دارد.
زارعی زاده اضافه کرد: بیمار برای کاهش دردهای ناشی از محل عمل جراحی دارو دریافت می کند.

وی اضافه کرد: همچنین قائدی به سوال های کوتاه پاسخ مناسب می دهد و علایم حیاتی وی طبیعی و بطور کامل پایدار است.

احمرضا شاکر 17 ساله و بازیکن تیم آبی پوشان تهران بود که خانواده اش اصالت بوشهری دارند و در جریان سفر قائدی به بوشهر، وی را همراهی می کرد.

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه