یکشنبه, 12 آذر 1402 - Sunday, 03 December 2023
کد خبـر : 274
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۵۷
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

بیمارستان ۱۷ شهریور برازجان به‌زودی کلنگ‌زنی می‌شود

آوای پارسیان : نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: بیمارستان ۱۷ شهریور برازجان به‌زودی کلنگ‌زنی می‌شود.

محمد باقر سعادت اظهار داشت: سلامت به عنوان یکی از دغدغه‌های مهم مردم شهرستان دشتستان مطرح است و در راستای بهبود شاخص‌های سلامت تلاش و پیگیری‌های گسترده‌ای را داشته‌ایم.

 بیمارستان ۱۷ شهریور برازجان به‌زودی کلنگ‌زنی می‌شود

به گزارش اتحاد خبر،وی با اشاره به نگاه ویژه دولت به موضوع سلامت و گسترش سلامت در نقاط مختلف، تصریح کرد: توسعه زیرساخت‌های بهداشتی و درمانی در شهرستان دشتستان را به عنوان یک اولویت مهم در دستور کار داریم.

نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی از تخصیص و ابلاغ اعتبار بیمارستان ١٧ شهریور به دستور محمدباقر نوبخت به سازمان برنامه و بودجه استان بوشهر خبر داد.

سعادت با اشاره به ابلاغ ۴۰ میلیارد ریال برای این بیمارستان، تصریح کرد: این بیمارستان حداکثر طی هفته آینده کلنگ‌زنی خواهد شد.

وی بیان کرد: از همه ظرفیت‌ها برای ارائه بهترین خدمات به مردم استفاده می‌کنیم و امیدواریم حاصل این تلاش‌ها و پیگیری‌ها، رضایت‌مندی مردم باشد.

نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: احداث بیمارستان ۱۷ شهریور برازجان نقش مهمی در ارائه خدمات بهتر و بیشتر در حوزه درمانی به مردم این شهرستان خواهد داشت.

مهر

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه