دوشنبه, 10 مهر 1402 - Monday, 02 October 2023
کد خبـر : 2796
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۴۲
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

شهریاری: ۴۴ میلیارد ریال برای پروژه‌های عمرانی دشتی و تنگستان هزینه می‌شود

شهریاری: ۴۴ میلیارد ریال برای پروژه‌های عمرانی دشتی و تنگستان هزینه می‌شود

آوای پارسیان : سید کمال‌الدین شهریاری نماینده مردم دشتی وتنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: ۴۴ میلیارد ریال از محل اعتبارات وزارت نفت برای پروژه‌های عمرانی دشتی و تنگستان مصوب شده که تاکنون برخی اعتبارات هزینه شده است.

به گزارش «آوای پارسیان»؛ سید کمال الدین شهریاری در گفت‌وگو با مهر اظهار داشت: در ادامه اقدامات ارزشمند وزارت نفت و به واسطه مسئولیت های اجتماعی این وزارت خانه در مناطق نفت خیز طرح‌های عام‌المنفعه خوبی در شهرستان‌های دشتی و تنگستان در دست اجرا است.

وی افزود: چند روز گذشته نیز به اتفاق امیریان مدیر طرح‌های عمرانی مناطق نفت خیز و فرمانداران شهرستان‌های دشتی و تنگستان از برخی پروژه‌های در دست اجرا که برای آنها اعتبار مصوب شده بازدیدی به عمل آمد.

شهریاری خاطرنشان کرد: در این بازدید مدیر طرح‌های عمرانی مناطق نفت در روند مسائل و مشکلات پروژه‌ها قرار گرفت و قول‌های خوبی نیز در راستای تکمیل این پروژه‌ها دادند.

وی همچنین در خصوص بیمارستان معین نفت نیز گفت: این بیمارستان با تفاهم نامه سه جانبه بین سه وزیر بهداشت و درمان، نفت و تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان بیمارستان معین تعیین شد.

نماینده مردم دشتی وتنگستان در مجلس شورای اسلامی افزود: این بیمارستان با حمایت‌های مالی وزارت نفت و حمایت‌های تخصصی وزارت بهداشت و پوشش بیمه‌ای وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی به یکی از بیمارستان خوب استان تبدیل می شود.

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه