دوشنبه, 13 آذر 1402 - Monday, 04 December 2023
کد خبـر : 2816
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ۱۷:۳۴
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

۳۲۶ میلیارد ریال برای اجرای طرح‌های تنگستان سرمایه‌گذاری شد

۳۲۶ میلیارد ریال برای اجرای طرح‌های تنگستان سرمایه‌گذاری شد

آوای پارسیان: فرماندار تنگستان گفت : برای احداث ۲۶ پروژه عمران شهری، اجتماعی، ورزشی، فرهنگی و خدماتی اعتباری افزون بر ۳۲۶ میلیارد ریال در تنگستان سرمایه گذاری شده است.

پارک خورموج

به گزارش«آوای پارسیان» به نقل از تسنیم؛  عادل دهدشتی شامگاه شنبه در آیین افتتاح طرح‌های عمرانی در تنگستان با تبریک ایام الله دهه فجر به اجرای طرح‌های عمرانی پرداخت و اظهار داشت: روند اجرا و تکمیل طرح‌ها در این شهرستان شتاب گرفته و بیشتر طرح‌ها با رویکرد اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال اجرا می‌شود.

وی از افتتاح طرح‌ها در دهه فجر خبر داد و افزود:برای احداث 26  پروژه عمران شهری، اجتماعی، ورزشی، فرهنگی و خدماتی اعتباری افزون  بر 326  میلیارد ریال  در تنگستان  سرمایه گذاری شده است.

فرماندار تنگستان، بیان کرد: ساختمان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنگستان،کارخانه آسفالت سبزواران خلیج فارس، زمین‌های چمن مصنوعی مینی فوتبال در دهمین روز از دهه مبارک فجر افتتاح شد.

دهدشتی از افتتاح طرح‌های عمرانی شهری و نوسازی شبکه‌های داخلی آب رسانی  به روستاهای باغک جنوبی و شمالی خبر داد و بیان کرد: در این روز پروژه آسفالت کوچه‌ها و معابر روستاهای قباکلکی وعالی حسینی، خانه عالم عامری و گرگور و آزمایشگاه درمانگاه شهید رجایی اهرم افتتاح شد.

وی با بیان اینکه برای اجرای این طرح‌ها اعتباری  افزون بر 32میلیارد و 600 میلیون تومان از محل اعتبارات شهرستانی و استانی هزینه شده است گفت: تکمیل پروژه‌ها  از اولویت برنامه‌ها است که تا پایان امسال تکمیل طرح‌های عمرانی در تنگستان شتاب بیشتری می‌گیرد.

فرماندار تنگستان با تاکید بر تحقق مطالبات و خواسته‌های مردم تصریح کرد:یکی ازمطالبات جدی مردم در شهر اهرم ساماندهی کانالهای آبیاری  نخیلات بود که امروز شاهد آغاز عملیات اجرایی این پروژه  هستیم.

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 1
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه