سه شنبه, 05 مهر 1401 - Monday, 26 September 2022
کد خبـر : 2819
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ۱۷:۴۱
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

خلق حماسه تماشایی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن در کرانه خلیج فارس‌+تصاویر‌

خلق حماسه تماشایی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن در کرانه خلیج فارس‌+تصاویر‌

آوای پارسیان: در سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی کرانه خلیج فارس در استان بوشهر شاهد امواج خروشان مردم در راهپیمایی۲۲ بهمن برای لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی و تودهنی به دشمنان بود.

راهپیمایی بوشهر

به گزارش«آوای پارسیان» به نقل از تسنیم؛ در سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مردم همیشه در صحنه بوشهر با اتحاد و انسجام به صحنه آمدند و بار دیگر جلوه‌های تماشایی از حماسه  وفاداری و حمایت از انقلاب اسلامی خلق کردند.

در این روز با شکوه زن و مرد، پیر، جوان، نوجوان و کودک از هر گروه و سلیقه و گرایش سیاسی وفادار به انقلاب اسلامی با شعارها و پارچه نوشته‌های مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، ما ملتی بصیریم ذلت نمی پذیریم، ای رهبر آزاده آماده ایم آماده به میدان دفاع از آرمان‌های امام(ره) و شهدا آمدند که ضمن تودهنی به توطئه‌های دشمنان، وفاداری خود را به نظام اسلامی ایران و ولایت فقیه اعلام کردند.

مردم شهرها و روستاهای استان بوشهر در سی‌ونهمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در حالی  در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کردند که دشمنان با ترفندهای گوناکون در صدد حضور بی رنگ و کم جلوه آنان در این مراسم بودند ولی مردم با حماسه‌ای بی بدیل بار دیگر دشمنان را ناامید کردند.

راهپیمایان بوشهری  با سردادن شعارهایی همچون الله اکبر ، مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل و این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده ، بیعت مجدد خود را با آرمان‌های حضرت امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی  میثاق دوباره  خود را با مقام معظم رهبری اعلام کردند.

 حضور نسل سوم و چهارم انقلاب در کنارنسل‌های اول و دوم انقلاب از نکات زیبای راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در بوشهر است.

عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری در اجتماع راهپیمایان  بوشهری در کنار آبهای خلیج فارس  با بیان اینکه راهپیمایی تماشایی امسال تیری بر قلب دشمن شداظهار داشت: راهپیمایی 22 بهمن امسال این پیام را داشت که تاآخرین نفر، آخرین نفس و قطره خون پای این انقلاب ایستاده‌ایم.

آیت الله سید احمد خاتمی با تاکید بر این نکته که ولایت فقیه مهم‌ترین نقش در  تداوم انقلاب اسلامی دارد  تصریح کرد: بی تردید امروز این نقش به مانند استخوانی در گلوی استکبار و خاری در چشم آنها فرو رفته  است.

وی با اشاره به حضور همه نسل‌های انقلاب اسلامی در راهپیمایی 22 بهمن بیان کرد: نسل اول، دوم و سومی‌های انقلاب اسلامی آمدند که بگویند نمی‌گذاریم پرچم انقلاب اسلامی که با اقتدار و سرافرازی به اهتزاز درآمده بر زمین بماند.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با تاکید بر ایستادگی ملت ایران در مقابل دسیسه‌های دشمنان افزود: مردم ایران نمی‌گذارند به هیچ نحوی به نظام و انقلاب اسلامی آسیب وارد شود و دشمن باید بداند مبارزه با نظام جمهوری اسلامی بازی با دم شیر است.

امام جمعه بوشهر نیز حضور با شکوه  مردم این استان در راهپیمایی 22 بهمن را  حماسه دیگری خواند و اظهار داشت: مردم ولایت مدار بوشهر در این مراسم حماسه آفریدند و برگ زرینی برافتخارات  خود افزودند.

آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن را تماشایی و پر اهمیت دانست و  خاطرنشان کرد: مردم بوشهر تعبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی  که حضور ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن امسال تماشایی است محقق کردند.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه در طول چهار دهه انقلاب اسلامی انواع توطئه‌ها و دشمنی‌ها  از سوی استکبار جهانی و دشمنان داخلی ایجاد شد افزود: در این راستا استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا با تمام توان علیه انقلاب اسلامی توطئه می‌کند.

مردم شهرهای 37 گانه و روستاهای استان بوشهر با حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر ضمن بیعت مجدد با ولایت فقیه، توطئه‌های دشمنان پاسخ کوبنده‌ای دادند.

مردم ولایتمدار شهرها و روستاهای استان بوشهر بار دیگر به ندای ولایت و رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه‌ای (مدظله) لبیک گفتند و بار دیگر مردم تولد 40 سالگی انقلاب را باشکوهی خاص برگزار کردند.

گزارش خبرنگار تسنیم از شهرستان‌های  دشتستان، تنگستان، گناوه، دیلم، دشتی، دیر، جم، کنگان، عسلویه و شهرهای 37 گانه استان بوشهر حاکی است مردم با شور و نشاط انقلابی در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کردند.

سخنرانان یوم‌الله 22 بهمن  در نقاط مختلف استان بوشهر قدردانی از حضور حماسی مردم بود و اظهار داشتند: سه عامل اتحاد و همدلی، اعتقادات و باورهای دینی و همبستگی همه مردم و رهبری پیامبرگونه حضرت امام (ره) در آن روزها و رهبری خردمندانه حضرت امام خامنه‌ای امروز سبب پیروزی استحکام و تداوم این انقلاب شده است.

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه