دوشنبه, 10 مهر 1402 - Monday, 02 October 2023
کد خبـر : 2979
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ۱۰:۳۴
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

کشف ۲۹هزار انواع مواد محترقه در گناوه

کشف ۲۹هزار انواع مواد محترقه در گناوه

آوای پارسیان: فرمانده انتظامی شهرستان گناوه از کشف ۲۹ هزارعدد انواع مواد محترقه و دستگیری دو نفر متهم در این شهرستان خبر داد.

به گزارش «آوای پارسیان» به نقل از پلیس بوشهر؛ سرهنگ حسین احمدی اظهار داشت: با توجه به نزدیک شدن چهارشنبه آخر سال و ورود مواد محترقه به صورت غیر مجاز در بازار، ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی شهرستان، اجرای طرح مبارزه با فروشندگان و توزیع کنندگان مواد محترقه و آتش زا را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.https://media.mehrnews.com/d/2018/02/26/4/2727259.jpg

وی افزود: مأموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی شهرستان، در بازرسی از بازار و واحدهای صنفی تعداد ۲۹ هزار عدد انواع مواد محترقه غیر مجاز را کشف کردند.

سرهنگ احمدی با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی مواد محترقه کشف شده را ۲۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برآورد کردند گفت: در همین ارتباط دو  نفر متهم دستگیر و به همراه مواد محترقه کشف شده برای رسیدگی به موضوع به مراجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان گناوه با تاکید بر برخورد جدی پلیس با مخلان نظم و امنیت، از شهروندان خواست هرگونه فعالیت مشکوک مربوط به تهیه و توزیع مواد محترقه را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس گزارش کنند.

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه