یکشنبه, 12 آذر 1402 - Sunday, 03 December 2023
کد خبـر : 3069
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ۱۱:۲۰
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

پیام نایب رییس IWF برای دختر 8 ساله اردبیلی+عکس

پیام نایب رییس IWF برای دختر 8 ساله اردبیلی+عکس

آوای پارسیان: نایب رییس فدراسیون جهانی وزنه برداری با وجود اینکه زمان وزنه زدن دختر اردبیلی حضور نداشت اما در پیامی از او تقدیر کرد.

به گزارش «آوای پارسیان» به نقل از ایسنا؛ آیسن ادیب دختر 8 ساله اردبیلی در مراسم افتتاحیه جام فجر وزنه برداری به دلیل برخی اختلاف نظرها نتوانست به صورت نمادین و در مقابل اورسلا پاپاندرئا نایب رییس فدراسیون جهانی وزنه بزند. بعد از این اتفاق عکسهای زیادی از گریه های این دختر منتشر شد و در نهایت در مراسم اختتامیه او توانست روی تخته مسابقات رفته در مقابل همه وزنه بزند.

با توجه به اینکه اورسلا پاپاندرئا در مراسم اختتامیه حضور نداشت و به آمریکا بازگشته بود با این حال در جریان وزنه زدن آیسن قرار گرفت و در این مورد گفت: بعد از دو روز سخت، آیسن ادیب جای خودش را در تاریخ وزنه برداری زنان ساخت و اولین زنی شد که بر روی تخته رفت و در مقابل مردان و زنان وزنه زد.

وی ادامه داد: قدرت و شجاعتی که من از زنان ایرانی دیدم حیرت آور بود و با حمایتی که مردان از آنها داشتند ترکیب شده بود. من مفتخرم که بعضی از این اتفاقات را دیدم و دست یاری به سمت ریحانه طریقت ( نایب رییس بانوان فدراسیون) که مادر وزنه برداری است، دراز می کنم. توضیح دادن با کلمات سخت است اما همه آنها قلب من را تسخیر کردند.

پیام نایب رییس IWF برای دختر 8 ساله اردبیلی

 
نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه