یکشنبه, 12 آذر 1402 - Sunday, 03 December 2023
کد خبـر : 3102
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ۱۸:۵۶
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

مدیریت درمان تامین اجتماعی استان به یک بانو سپرده شد

مدیریت درمان تامین اجتماعی استان به یک بانو سپرده شد

آوای پارسیان طی مراسمی، یلدا دارابی به عنوان مدیر جدید تامین اجتماعی استان معرفی شد.

طی مراسمی، یلدا دارابی به عنوان مدیر جدید تامین اجتماعی استان معرفی شد.

وی پیش از این مدیر بیمارستان مهر برازجان وابسته به تامین اجتماعی بود که جایگزین ابراهیم پورحکیمی گردیده است. وی از سال 88 مدیریت درمان استان را برعهده داشت.

این انتصاب قرار بود در دی ماه اجرایی شود، ولی پس از رسانه ای شدن موضوع، اعتراض خدری و الماسی دو نماینده استان را در پی داشت که معتقد بودند گزینه سعادت نماینده دشتستان حکم گرفته، ولی نهایتا حکم وی صادر شد.

در این مراسم، معاون درمان سازمان تامین اجتماعی کشور گفت: مراکز درمانی تامین اجتماعی از نظر کمی و کیفی توسعه می‌یابند.

مهدی درخشان از احداث هشت بیمارستان، ۱۲ مرکز سرپایی جدید و ۱۳ مرکز جایگزین خبر داد و اضافه کرد: حوزه درمان تامین اجتماعی هم‌اکنون در حال ساخت پنج واحد بیمارستانی، ۲۷ مرکز خدمات سرپایی و هفت عملیات توسعه است.

وی با اشاره به طراحی ۹ بیمارستان، ۲۷ مرکز خدمات سرپایی و ۲۶ مرکز توسعه با خدمات کلیدی خاطرنشان کرد: کارهای خوبی صورت گرفته ولی این خدمات همچنان کافی نیست.

وی از تلاش برای تقویت بنیه درمانی بیمه‌گذاران تامین اجتماعی خبر داد و افزود: فقط به دنبال افزایش کمی نیستیم و توسعه کیفیت خدمات را به صورت جدی دنبال می‌کنیم.

مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر نیز با اشاره به اینکه ۸۰ درصد جمعیت استان بوشهر تحت پوشش تامین اجتماعی هستند، گفت: طی سال جاری ۸۰۰ میلیارد تومان در بخش بیمه‌ای و درمانی در استان هزینه شده است.

یونس خسروانی از پرداخت ۴۰ میلیارد ریال پاداش ازدواج خبر داد و افزود: استان بوشهر یکی از چهار استان برتر کشور در زمینه پرداخت مطالبات معوق است.

در این آئین ضمن تقدیر از تلاش‌های ابراهیم پورحکیمی، یلدا دارابی به عنوان معاون درمان تامین اجتماعی استان بوشهر معرفی شد.

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه