دوشنبه, 04 مهر 1401 - Monday, 26 September 2022
کد خبـر : 3118
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ۱۸:۳۳
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

دریابانی استان ۲ تن مواد مخدر کشف کرد

دریابانی استان ۲ تن مواد مخدر کشف کرد

آوای پارسیان: فرمانده دریابانی ‌بوشهر از کشف ۷۰۰ کیلوگرم مواد مخدر خبر داد و گفت: امسال تاکنون با تلاش ماموران دریابانی استان ‌حدود ۲ تن مواد مخدر کشف شده است.

بوشهر|دریابانی استان بوشهر 2 تن مواد مخدر کشف کرد

به گزارش«آوای پارسیان» به نقل از تسنیم؛ سرهنگ پاسدار ولی الله رضایی‌نژاد ظهر  امروز در جمع خبرنگاران در بندر نخل تقی عسلویه با اشاره به رصد شبانه‌روزی دریابانی در برخورد با متخلفان اظهار داشت: دریابانی در دریا و خشکی با فعالیت‌های روز افزون فضا  را برای متخلفان به ویژه قاچاقچیان تنگ کرده است.

وی از کشف 700 کیلوگرم تریاک در بندر نخل تقی عسلویه خبرداد و گفت: این محموله در پی فعالیت‌های کنترلی و اطلاعاتی کارکنان پایگاه دریابانی کنگان،  در بندر نخل تقی کشف شد.

فرمانده دریابانی استان بوشهر با بیان اینکه این محموله در دو دستگاه خودرو جاسازی شده بود گفت: در این زمینه سه نفر دستگیر شدند و دو دستگاه خودرو حامل مواد مخدر توقیف شد.

رضایی‌نژاد با اشاره به اینکه کشف مواد مخدر  امسال افزایش چشمگیری نسبت به سال قبل دارد افزود:  امسال تاکنون با تلاش ماموران دریابانی استان بوشهر حدود 2 تن مواد مخدر کشف شده که نسبت به سال قبل بیش از 50 برابر افزایش دارد.

وی، کشف کالای قاچاق را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: دریابانی استان بوشهر امسال تاکنون افزون بر 300 میلیارد تومان کالای قاچاق کشف کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 11 درصد افزایش دارد.

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه