جمعه, 17 آذر 1402 - Friday, 08 December 2023
کد خبـر : 3119
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ۱۸:۳۵
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

گشت‌های تفریحی دریایی در بوشهر ایجاد می‌شود

گشت‌های تفریحی دریایی در بوشهر ایجاد می‌شود

آوای پارسیان: رئیس کمیسیون سرمایه گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: در راستای برنامه‌های تعطیلات نوروز ضمن تدوین برنامه‌های هنری، فرهنگی و اجتماعی گشت‌های تفریحی دریایی در بوشهر ایجاد می‌شود.

بوشهر| گشت‌های تفریحی دریایی در بوشهر ایجاد می‌شود

به گزارش«آوای پارسیان» به نقل از تسنیم؛ روح‌الله نصرتی ظهر امروز در نشست بررسی برنامه‌های نوروزی با اشاره به تدوین طرح‌های این ایام اظهار داشت: در ایام تعطیلات نوروزی طرح‌های مهمی برای گردشگران نوروزی در شورای شهر و شهرداری بوشهر تدوین شده که مورد توجه مسافران و مردم  قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه از 25 اسفند طرح استقبال از مهمانان نوروزی در بوشهر آغاز می‌شود افزود: در ایام تعطیلات نوروزی ضمن برگزاری نمایش‌های خیابانی و آیینی ، جشن بادبادک‌ها و برنامه متنوع شب‌های بوشهر برپا می‌شود.

رئیس کمیسیون سرمایه گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر بوشهر، نورافشانی شهر بوشهر به مدت سه شب را از دیگر برنامه‌های نوروزی دانست و تاکید کرد: در ایام نوروز نمایش‌های سنتی، مسابقه بزرگ ماهیگیری در خلیج فارس، جشن شادی در میدان انقلاب، قایق سواری و دیگر برنامه‌های فرهنگی، هنری و اجتماعی برگزار می‌شود.

نصرتی از گشت دریایی در ساحل بوشهر خبرداد و بیان کرد: در ساحل بوشهر در ایام تعطیلات نوروزی 5 ایستگاه گشت دریایی در ساحل بوشهر ایجاد می‌شود که زمینه سفر دریایی با ایمنی بالا برای گردشگران فراهم می‌شود.

وی، با اشاره به ساخت پلاژ آقایان در ساحل بوشهر خاطر نشان کرد: با تلاش‌های انجام شده پروژه پلاژ آقایان به‌عنوان یک دغدغه برطرف می‌شود که در این راستا قرارداد اولیه  برای ساخت آن در پارک باسیدون شهر بوشهر منعقد شده است.

رئیس کمیسیون سرمایه گذاری و گردشگری شورای شهر بوشهر، از اجرای طرح پارک بازی روباز شهر بوشهرخبرداد بیان کرد: برای احداث این پارک با سرمایه‌گذاری 100 میلیارد ریالی با بخش خصوصی قرارداد منعقد شده است.

وی با اشاره به واگذاری مالکیت دهکده گردشگری بوشهر به شهرداری افزود: با تعامل مثبت استانداری و شهرداری بوشهر با کلیات طرح واگذاری آن به شهرداری موافقت شده است.

نصرتی تصریح کرد: تمام بدهی‌ها و مشکلات حقوقی دهکده گردشگری بوشهر استانداری پرداخت می‌کند.

رئیس کمیسیون سرمایه گذاری و گردشگری شورای شهر بوشهر، با اشاره به اینکه شهربازی بوشهر تا اردیبهشت ماه سال آینده تکمیل نمی‌شود گفت: با بازدیدهایی که از  محل تامین تجهیزات شهربازی بوشهر در مشهد و تهران شد قطعا شهربازی چرخ و فلک بوشهر تا اردیبهشت ماه پایان نمی‌یابد.

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه