دوشنبه, 04 مهر 1401 - Monday, 26 September 2022
کد خبـر : 3190
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۰۱ فروردين ۱۳۹۷ ۲۲:۲۳
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

مستند بوشهری روی آنتن شبکه یک رفت

مستند بوشهری روی آنتن شبکه یک رفت

آوای پارسیان: مجموعه تلویزیونی «۵نفر» از میان ۳۰۰ اثر ارسالی به گروه تلویزیونی شاهد، مقام نخست را بدست آورد و پخش آن از شبکه اول سیما آغاز گردید.

مجموعه تلویزیونی «۵نفر» ساخته سیدرضا صافی از میان ۳۰۰ اثر ارسالی به گروه تلویزیونی شاهد، مقام نخست را بدست آورد و پخش آن از شبکه اول سیما آغاز گردید.

به گزارش «آوای پارسیان»؛ فیلم مستند «5 نفر» روایت مستند سه شهید و 2 جانباز و آزاده استان با هدف غبار روبی از رشادت رزمندگان بوشهر در عملیات فتح المبین مرحله نمایش رسید.

http://pgnews.ir/gozaresh/uploads/p1c940l31uq4j11t1di51uuq1dq17.jpg

قسمت اول این مستند تلویزیونی امروز یکم فروردین ماه ساعت 10 صبح از شکه یک پخش شد و چهار قسمت دیگر نیز از سیزدهم فروردین ماه روی آنتن می رود.

مجموعه تلویزیونی «5 نفر» به کارگردانی سید رضا صافی و همکاری معاونت فرهنگی و آموزشی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر در 24 اسفند سال 95 مصادف با بزرگداشت روز شهدا با حضور رئیس سیمای شاهد مرکز، مسئولان استانی، عوامل تولید فیلم و جمعی از خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگر رونمایی شد.

https://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1395/11/12/5782793_510.jpg

این مجموعه تلویزیونی یکی از افتخارات حوزه ایثار و شهادت است که از بین 300 اثر رسیده ارسالی معاونت‌های فرهنگی بنیاد سراسر کشور به مرکز موفق به کسب رتبه اول شد.

فیلم یاد شده، 5 روایت مستند از یک قتلگاه است که مربوط به شهادت 3 شهید والامقام استان بوشهر شهید «باقر میگلی نژاد»، شهید «عبدالرضا محمدی باغملایی» و شهید «خدا خواست شکریان» و جانبازی «سیروس غریبی» و اسارت آزاده سرافراز «محمد باقر رنجبر» است که در یک محل در جبهه‌های جنگ در دوران دفاع مقدس اتفاق افتاده است.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 1
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه