پنج شنبه, 14 مهر 1401 - Thursday, 06 October 2022
کد خبـر : 3192
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۰۱ فروردين ۱۳۹۷ ۲۲:۳۰
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

دو پروژه مهم تنگستان ردیف شد

دو پروژه مهم تنگستان ردیف شد

آوای پارسیان:: سد باهوش و بزرگراه اهرم به بوشهر دارای ردیف بودجه در سال 97 شدند تا دولت نسبت به تامین اعتبار آن ملزم شود.

http://www.iribnews.ir/files/fa/news/1396/12/29/2020710_421.jpg سد باهوش و بزرگراه اهرم به بوشهر دارای ردیف بودجه در سال 97 شدند تا دولت نسبت به تامین اعتبار آن ملزم شود.

به گزارش «آوای پارسیان»؛ نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی با اعلام این خبر افزود: سد باهوش اهرم با همکاری وزارت نیرو و سازمان برنامه و بودجه در پیوست طرح های مشارکت عمومی و خصوصی لایحه بودجه قرار داده شده بود و پس از جلب نظر کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی درقانون بودجه سال آینده ردیف دار و به دولت ابلاغ شد.

وی گفت: بزرگراه اهرم به برازجان نیز با همکاری وزارت راه و شهرسازی در طرح ملی کریدور جنوب کشور از جاسک تا خوزستان قرار گرفت.

http://mond.ir/wp-content/uploads/%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%AF%D9%81.jpgشهریاری افزود: ردیف دار شدن سد باهوش در بودجه سال 97 و الحاق بزرگراه اهرم به برازجان به طرح ملی کریدور جنوب کشور، به معنی ماندگاری همیشگی و الزام تزریق هرساله اعتبارات ملی از سوی دولت و مجلس به این طرح در بودجه های سالیانه کل کشور است.

گفتنی است بزرگراه اهرم- برازجان از مصوبات دولت در سال 84 بوده که به دلیل پرداخت نشدن مطالبات قرارگاه خاتم الانبیا به عنوان پیمانکاراجرای آن مدتهاست متوقف گردیده است. تکمیل این پروژه به دلیل حادثه خیز بودن، از مطالبات مهم مردمی است.

همچنین سد باهوش از نیازهای جدی نخلداران اهرمی می باشد که به دلیل نداشتن ردیف مشخصی برای تامین اعتبار، طی چند سال اخیر متوقف بوده است.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 1
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه