سه شنبه, 05 مهر 1401 - Monday, 26 September 2022
کد خبـر : 3206
تاریخ انتشار: شنبه, ۰۴ فروردين ۱۳۹۷ ۱۸:۳۱
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

ورود بی‌بازگشت ۵ افغان به رودخانه مُند/ اجساد پیدا شد

ورود بی‌بازگشت ۵ افغان به رودخانه مُند/ اجساد پیدا شد

آوای پارسیان: سال گذشته نیز در ایام نوروز، چهار نفر از اعضای یک خانواده عشایری در پی جاری شدن سیل در رودخانه دشت پلنگ شهرستان دشتی غرق شدند.

 5 تبعه افغانستان بر اثر بی احتیاطی و عدم آشنایی به فن شنا در رودخانه" مند "شهرستان" دشتی" غرق شدند.

به گزارش «آوای پارسیان»؛ این حادثه عصر جمعه رخ داد و تیم های غواصی و امداد هلال احمر صبح امروز برای پیدا کردن اجساد وارد عمل شدند.

http://pgnews.ir/gozaresh/uploads/p1c9bkc7dusv51nru1t9n7hurin4.jpg

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر با اشاره به غرق‌شدن ۵ تن از اتباع افغانستانی در رودخانه مند دشتی گفت: امدادگران اجساد هر 5 غرق شده را صبح امروز کشف و به خشکی منتقل کردند.

حسین درویشی اظهار داشت: عصر دیروز، جمعه، 5 نفر از تبعه افغانستان  در روستای مسیله واقع در 5 کیلومتری غرب شهر کاکی شهرستان دشتی در حین شنا در رودخانه مند غرق شدند.

وی با بیان اینکه تلاش برای یافتن اجساد غرقی توسط نیروهایی محلی دیروز بی‌نتیجه بود خاطرنشان کرد: از طریق معاون کمیته بحران شهرستان دشتی با هلال احمر استان برای پیدا شدن اجساد هماهنگی انجام و تیم سه نفره غواصان هلال احمر با تجهیزات کامل امروز به منطقه یاد شده اعزام شد.

http://pgnews.ir/gozaresh/uploads/p1c9bkc7e41vcf1ecm16ka1rd1u8j5.jpg

وی یادآور شد: این اجساد برای طی مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل گردید.

حسین درویشی در پایان افزود: مردم باید با آگاهی از اصول ایمنی، در مکان های مشخص شده اقدام به انجام شنا کرده و امیدواریم دیگر شاهد اینگونه حوادث تلخ نباشیم.

سال گذشته نیز در ایام نوروز، چهار نفر از اعضای یک خانواده عشایری در پی جاری شدن سیل در رودخانه دشت پلنگ شهرستان دشتی غرق شدند.

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه