پنج شنبه, 14 مهر 1401 - Thursday, 06 October 2022
کد خبـر : 3209
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۰۵ فروردين ۱۳۹۷ ۱۹:۲۱
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

دستگیری باند سوداگر مرگ در جم

دستگیری باند سوداگر مرگ در جم

آوای پارسیان:رئیس پلیس شهرستان جم با تاکید بر ارتقا امنیت در این شهرستان گفت: با تلاش ماموران انتظامی شهرستان جم باند سوداگر مرگ شناسایی و متلاشی شد.

بوشهر| باند سوداگر مرگ در جم متلاشی شد

به گزارش«آوای پارسیان» به نقل از تسنیم؛ سرهنگ سید علی مهدیان ظهر امروز در جمع خبرنگاران در جم با اشاره به برقراری امنیت پایدار در این شهرستان اظهار داشت: با اجرای طرح نوروزی با مشارکت همه جانبه مردم و استقرار ایستگاه‌های پلیس در سطح شهرستان جم  امنیتی پایدار در این شهرستان حاکم است.

وی با اشاره به ایمن بودن محورهای مواصلاتی در شهرستان جم  بیان کرد: گشت های پلیس در سطح شهرستان جم به صورت شبانه روزی تامین امنیت را به عهده دارند و در این راستا با هرگونه ناامنی برخورد قاطع و قانونی می‌شود.

رئیس پلیس شهرستان جم  از متلاشی شدن باند قاچاق مواد مخدر در جم خبر داد و افزود: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان جم با کسب خبر از جابه‌جایی مقادیری موادمخدر، این سوداگر مرگ را تحت نظر قرار دادند.

وی از شناسایی مخفی‌گاه  و دستگیری قاچاقچی مواد مخدر در جم خبر داد و افزود: ماموران انتظامی شهرستان جم با انجام اقدامات پلیسی و اطلاعاتی مخفی‌گاه قاچاقچی را شناسایی و در عملیاتی ضربتی وی را دستگیر کردند.

مهدیان از کشف 10 کیلوگرم تریاک از این قاچاقچی خبر داد و تصریح کرد: در بازرسی از خودرو متهم مقدار 10 کیلو و 700 گرم تریاک کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان جم  افزود:در همین ارتباط یک نفر متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده در اختیار مرجع قضایی شهرستان جم قرار گرفت.

وی با بیان اینکه تمام محورهای مواصلاتی و نقاط مختلف شهرستان جم  تحت رصد پلیس قرار دارد اظهار داشت: با اشراف اطلاعاتی پلیس، فعالیت  تمام قاچاقچیان در شهرستان جم مورد شناسایی و رصد قرار می‌گیرد.

مهدیان از همکاری و مشارکت همه جانبه مردم در ماموریت‌های پلیس قدردانی کرد.

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه