شنبه, 18 آذر 1402 - Saturday, 09 December 2023
کد خبـر : 3225
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۰۷ فروردين ۱۳۹۷ ۱۸:۴۳
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

توقیف ۱۰دستگاه خودرو شوتی در دشتستان

توقیف ۱۰دستگاه خودرو شوتی در دشتستان

آوای پارسیان: رئیس پلیس شهرستان دشتستان گفت: در راستای تشدید مبارزه با کالای قاچاق در محورهای کلمه و تنگ ارم دشتستان در ۴۸ ساعت گذشته تعداد ۱۰ دستگاه خودروی حامل کالای قاچاق(شوتی) متوقف شد.

بوشهر| 10دستگاه «خودرو شوتی» حامل کالای قاچاق در دشتستان توقیف شد

به گزارش«آوای پارسیان» به نقل از تسنیم؛ سرهنگ سید جواد رضوی ظهر امروز در جمع خبرنگاران، با تاکید بر عملیاتی‌شدن شعار امسال مبنی بر حمایت از کالای ایرانی اظهار داشت: برای تحقق این مهم جلوگیری از کالای قاچاق که ضربات مهلکی بر پیکر اقتصاد، اشتغال و معیشت جامعه می‌زند در اولویت برنامه‌های پلیس دشتستان قرار گرفته است.

وی از اشراف اطلاعاتی و عملیاتی پلیس دشتستان خبر داد و افزود: در این راستا نیروی انتظامی برای ارتقا امنیت پایدار در دشتستان با مشارکت همه جانیه مردم برنامه‌ها و ماموریت‌های خود عملیاتی می‌کند و با هر گونه تخلف بدون اغماض برخورد قاطع می‌شود.

رئیس پلیس دشتستان با بیان اینکه کالاهای خارجی بدون هویت گمرکی قاچاق محسوب می‌شود افزود: تمام مناطق و محورهای دشتستان در مقابله با کالای قاچاق تحت رصد پلیس قرار دارد.

سرهنگ رضوی، از توقف خودروهای حامل کالای قاچاق خبر داد و بیان کرد: با توجه به حمل کالای قاچاق توسط خودروهای شوتی و همچنین وقوع چندین فقره تصادف در محورهای کلمه، بوشکان و تنگ ارم، کنترل محورهای مواصلاتی و توقیف خودروهای سواری تندرو (شوتی) در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی با اشاره به توقیف 10 خودرو شوتی در دشتستان گفت: با تلاش‌های صورت گرفته، انجام ایست بازرسی‌های موقت و گشت زنی عوامل انتظامی در محورهای کلمه و تنگ ارم دشتستان طی 48 ساعت گذشته تعداد 10 دستگاه خودروی حامل کالای قاچاق(شوتی) متوقف شد .

سرهنگ رضوی با بیان اینکه از خودروهای توقیفی انواع کالای قاچاق شامل مواد غذائی ،لوازم خانگی و نوشیدنی های خارجی به ارزش 640میلیون ریال کشف شده است گفت : در همین ارتباط 10نفر متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای ادامه رسیدگی تحویل مرجع قضائی دشتستان شدند.

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه