چهارشنبه, 16 آذر 1401 - Wednesday, 07 December 2022
کد خبـر : 3226
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۰۷ فروردين ۱۳۹۷ ۱۸:۴۴
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

ربیعی: نیروهای بومی براساس ظرفیت‌های مناطق مهارت‌افزایی می‌شوند

ربیعی: نیروهای بومی براساس ظرفیت‌های مناطق مهارت‌افزایی می‌شوند

آوای پارسیان: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر مهارت افزایی جوانان گفت: با توجه به ظرفیت بالای صنعتی و اقتصادی استان بوشهر، نیروهای جوان بومی این استان براساس قابلیت‌‌ها مهارت‌افزایی می‌شوند.

بوشهر|نیروهای بومی براساس ظرفیت‌های مناطق مهارت‌افزایی می‌شوند

به گزارش«آوای پارسیان» به نقل از تسنیم؛ علی ربیعی ظهر امروز در بررسی روند اجرای مجموعه ورزشی کارگران برازجان با تاکید بر تکمیل این پروژه اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین رویکردهای این وزارتخانه افزایش نشاط اجتماعی در جامعه کارگری و خانواده‌های آنان است که بر این اساس مجموعه‌های مختلف فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگری در استان‌ها و شهرستان‌ها در حال ساخت است.

وی تسریع در تکمیل پروژه، مجموعه ورزشی کارگران برازجان را یک ضرورت دانست و گفت: مشکلات تکمیل این پروژه بررسی و برطرف می‌شود تا براساس برنامه زمان‌بندی به بهره‌برداری برسد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به تکمیل کلینیک تخصصی تامین اجتماعی دشتستان بیان کرد: با توجه به رویکرد سازمان تامین اجتماعی، توسعه تجهیز و افتتاح درمانگاه‌های تخصصی تامین اجتماعی است تلاش می‌شود این کلینیک تخصصی به زودی تکمیل و مورد  استفاده جامعه هدف قرار بگیرد.

ربیعی با تاکید بر توجه به مهارت‌افزایی جوانان در تحقق کسب و کار و اشتغال تصریح کرد: مهارت‌افزایی یکی دیگر از اولویت‌های این وزارتخانه است که بر این اساس با توجه به ظرفیت‌های  تولیدی و صنعتی استان‌ها نیروهای بومی مهارت‌افزایی می‌شوند.

وی، ظرفیت تولید، اقتصاد و صنعت استان بوشهر را مورد توجه دانست و تاکید کرد: با توجه به ظرفیت بالای صنعتی و اقتصادی استان بوشهر، نیروهای جوان بومی این استان برای اشتغال در صنایع و طرح‌های کارآفرینی مهارت‌افزایی می‌شوند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بررسی طرح‌ها در منطقه شبانکاره دشتستان اعضای شورای این شهر خواستار استقرار نمایندگی کاریابی در شبانکاره شدند.

فرماندار دشتستان هم ایجاد درمانگاه تامین اجتماعی در دشتستان را یکی از مطالبات مهم مردم دانست.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این بازدید اظهار داشت: مشکلات و مطالبات مردم شبانکاره بررسی و راهکارهای لازم برای عملیاتی شدن برخی از خواسته‌های مردم این شهر ارائه می‌شود.

ربیعی گسترش فضاهای درمانی و افزایش دسترسی مردم و کارگران به حوزه سلامت را از برنامه‌های مهم این وزارتخانه دانست و خاطرنشان کرد: در استان بوشهر شش درمانگاه تامین اجتماعی در مدت چهار سال گذشته به مراکز درمانی استان بوشهر اضافه‌شده و این در حالی است که عملیات ساخت چند درمانگاه تامین اجتماعی در سفر به استان بوشهر آغاز شد.

وی با تاکید بر توسعه مجموعه‌های  فرهنگی و ورزشی کارگری بیان کرد: استان بوشهر در سال‌های گذشته فقط یک ورزشگاه کارگری  در اختیار داشت که در سفر امروز به استان ضمن انعقاد تفاهم‌نامه برای ساخت مرکز ورزشی رفاهی کارگران جم، عملیات ساخت مراکز ورزشی فرهنگی، رفاهی در دشتی و تنگستان و مرکز تحقیقات حفاظت فنی و بهداشت کار در گناوه آغاز شد.

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه