چهارشنبه, 16 آذر 1401 - Wednesday, 07 December 2022
کد خبـر : 3232
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۰۸ فروردين ۱۳۹۷ ۱۱:۴۶
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

تردد ۵میلیون دستگاه خودرو در ایام نوروز در استان ثبت شد

تردد ۵میلیون دستگاه خودرو در ایام نوروز در استان ثبت شد

آوای پارسیان: استاندار بوشهر با اشاره به افزایش ۱۴درصدی ورودی خودروها در ایام تعطیلات نوروز به استان گفت: تاکنون تردد ۵میلیون دستگاه خودرو در ایام نوروز در استان ثبت شده است.

بوشهر|تردد 5 میلیون دستگاه خودرو در ایام نوروز در استان بوشهر ثبت شد

به گزارش«آوای پارسیان» به نقل از تسنیم؛ عبدالکریم گراوند بعدازظهر امروز در آئین آغاز ساخت درمانگاه تخصصی تأمین اجتماعی دیلم با قدردانی از حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان بوشهر اظهار داشت: تا قبل از دولت تدبیر و امید 3 مرکز درمانی تأمین اجتماعی در استان بوشهر وجود داشت که اکنون این مراکز درمانی به 9 مرکز در حوزه تأمین اجتماعی افزایش یافته است.

وی یکی از مظلومیت‌های دولت تدبیر و امید را تحویل گرفتن کشور با دست خالی دانست و افزود: دولت تاکنون قدم‌های مهم و مؤثری در توسعه و آبادانی کشور برداشته است.

استاندار بوشهر با بیان اینکه دولت در توسعه زیرساخت‌ها سنگ تمام گذاشته است گفت: طرح‌های مهمی در عرصه‌های مختلف در استان بوشهر اجرا شده و یا در دست اجرا  است.

گراوند با اشاره به افزایش مسافرت گردشگران نوروزی به استان بوشهر ابراز کرد: از زمان آغاز تعطیلات نوروزی تاکنون تردد 5 میلیون دستگاه خودرو در محورهای مختلف ثبت شده که 14 درصد ورودی‌ها و 9 درصد خروجی‌ها افزایش یافته است.

وی با اظهار اینکه بوشهر به‌عنوان منطقه هدف گردشگری مسافران نوروزی بوده است اضافه کرد: این آمار نشان می‌دهد اقامت گردشگران در استان بوشهر در این ایام تاکنون 5 درصد نسبت به نوروز گذشته افزایش یافته است.

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه