سه شنبه, 05 مهر 1401 - Monday, 26 September 2022
کد خبـر : 3318
تاریخ انتشار: جمعه, ۱۷ فروردين ۱۳۹۷ ۱۸:۳۸
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

دستگیری باند قاچاق مواد مخدر در دیلم

دستگیری باند قاچاق مواد مخدر در دیلم

آوای پارسیان: رئیس پلیس شهرستان دیلم از متلاشی شدن باند توزیع مواد مخدرخبر داد و گفت: پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان دیلم با رصد اطلاعاتی یک باند خانوادگی توزیع موادمخدر شامل دو مرد و سه زن دستگیر کردند.

بوشهر| باند قاچاق مواد مخدر در دیلم دستگیر شد

به گزارش«آوای پارسیان» به نقل از تسنیم؛ سرهنگ رضا اسماعیلی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران در دیلم، با بیان اینکه مبارزه با قاچاق در اولویت برنامه‌های پلیس قرار دارد اظهار داشت: در راستای تحقق شعار امسال مبنی بر حمایت از کالای ایرانی، برخورد قاطع با قاچاق کالا مورد توجه ویژه نیروی انتظامی قرار دارد.

وی با بیان اینکه کالاهای خارجی بدون هویت گمرکی و مدارک مجاز، قاچاق محسوب می‌شود تاکید کرد: نیروی انتظامی علاوه بر ماموریت‌های محوله، تشدید مبارزه با قاچاق کالا در اولویت فعالیت‌های امسال قرار داده و در این راستا از هیچ کوششی فروگذاری نمی‌شود.

فرمانده انتظامی دیلم از متلاشی شدن باند خانوادگی مواد مخدر در دیلم خبرداد و افزود: پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان دیلم با رصد اطلاعاتی یک باند توزیع موادمخدر که با یک دستگاه خودرو سواری پژو 405 محموله‌ای را از یکی از استان‌های همجوار بارگیری و در حال انتقال به استان خوزستان بودند شناسایی و متوقف کرد.

سرهنگ اسماعیلی خاطر نشان کرد: ماموران انتظامی و گشت‌های نامحسوس در مسیر تردد خودرو حامل موادمخدر مستقر و با تعقیب و مراقبت اطلاعاتی سرانجام در محل ایستگاه بازرسی شهید موسوی دیلم آن را متوقف کردند.

وی با اشاره به کشف 14.5 کیلوگرم تریاک در محل جاسازی باک بنزین تصریح کرد:در بازرسی از خودروی یاد شده 14.5 کیلوگرم تریاک که در باک بنزین جاساز شده بود کشف و قاچاقچیان شامل دو مرد و سه زن دستگیر شد و در اختیار مرجع قضایی دیلم قرار گرفتند.

رئیس پلیس دیلم با بیان اینکه فعالیت قاچاقچیان هیچگاه از چشمان پلیس دور نمی‌ماند تاکید کرد: با اشراف اطلاعاتی پلیس، فعالیت سوداگران مرگ هیچگاه از چشمان تیزبین پلیس دور نمی‌ماند و قاطعانه با این قاچاقچیان برخورد می‌شود.

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه