شنبه, 19 آذر 1401 - Saturday, 10 December 2022
کد خبـر : 3340
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۱۹ فروردين ۱۳۹۷ ۱۶:۴۶
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

بوسه شهردار بر چادر مادر سبزی فروش تنکابن +عکس

بوسه شهردار بر چادر مادر سبزی فروش تنکابن +عکس

آوای پارسیان: شهردار تنکابن روز یکشنبه از بانوی سبزی فروشی که ماموران شهرداری سبزی هایش را هنگام دستفروشی داخل جوی آب ریخته و از بین برده بودند ، دلجوئی کرد .

به گزارش«آوای پارسیان» به نقل از ایرنا؛ کلیپ برخورد ماموران شهرداری تنکابن با بانوی مسن سبزی فروش اواخر هفته گذشته در شبکه های اجتماعی پخش و سبب تاثر مخاطبان شده بود.

بانوی تنکابنی در کلیپ پخش شده در حال گریه کردن ، علت سبزی فروشی در حاشیه خیابان را تامین هزینه های زندگی به خاطر از کار افتادگی شوهرش اعلام کرد و گفت که از این که سبزی هایش را داخل جوی آب ریخته و از بین بردند ، ناراحت شده است .

محمد زرودی شهردار تنکابن امروز یکشنبه در دفتر کارش در جمعی از اعضای شورای شهر و خبرنگار ایرنا با بوسه زدن بر چادر این مادر تنکابنی از وی دلجوئی کرد .

بوسه شهردار بر چادر مادر سبزی فروش تنکابن (+عکس)

شهردار تنکابن همچنین در این نشست توضیحاتی داد و گفت که مامور خاطی نیز تذکر دریافت کرده است.
بانوی سبزی فروش نیز پس از شنیدن توضیحات شهردار اعلام کرد که مامور خاطی را بخشیده است و از شهردار خواست تا این فرد به سر کارش برگردد تا خانواده اش بیش از این متضرر نشوند.

وی که خواست نامش در خبر آورده نشود ، درباره چگونگی وقوع این اتفاق به خبرنگار ایرنا گفت : چند سالی بود که سبزی فروشی نمی کردم و نمی دانستم که شهرداری مکانی را برای سبزی فروش ها در نظر گرفته به همین دلیل در کنار پیاده روی خیابان طالقانی بساط خود را پهن کرده بودم که ماموران شهرداری آمدند و آن اتفاق افتاد.

او افزود : اصلا فکر نمی کردم که این اتفاق باعث زیر سئوال رفتن شهردار محبوب شهر ما شود و از این لحاظ بسیار ناراحت هستم.

شهرستان 165 هزار نفری تنکابن در غرب مازندران واقع است.

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه