دوشنبه, 13 آذر 1402 - Monday, 04 December 2023
کد خبـر : 3504
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ ۱۶:۳۴
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

سرانجام پول آبونمان گاز به جیب بوشهری‌ها برگشت +عکس

سرانجام پول آبونمان گاز به جیب بوشهری‌ها برگشت +عکس

آوای پارسیان: مدیر روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر در پاسخ به این پیگیری ها خبر داد: با توجه به رای دیوان عدالت اداری، قریب یک میلیارد و 190 میلیون تومان به مشترکین استان بوشهر عودت داده شده است.تان سال گذشته بود که با رای دیوان عدالت اداری، دریافت آبونمان یا هر وجه دیگری با عناوین مشابه مثل هزینه خدمات مستمر از مشترکان گاز ممنوع اعلام شد.

به گزارش «آوای پارسیان»؛ در همان زمان رسانه ها درباره بازگشت مبالغ دریافتی به مردم پیگیری هایی کردند، اما در کش و قوس تفسیر شرکت گاز و وزارت نفت این مهم معطل ماند.

نهایتا در اواسط اسفند ماه بود که سخنگوی شرکت ملی گاز ایران اعلام کرد: پرداخت وجوه دریافتی در قالب آبونمان یا خدمات مستمر، در قالب بستانکاری به مشترکان گاز انجام می شود و این موضوع به شرکت های استانی ابلاغ شده است.

طی هفته اخیر، برخی خوانندگان «خلیج فارس» خواستار آن شدند که سرنوشت این مبالغ و وعده بازگرداندن آن در قالب قبوض مشترکان گاز استان بوشهر پیگیری شود.

در همین خصوص، مدیر روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر خبر داد: با توجه به رای دیوان عدالت اداری، قریب یک میلیارد و 190 میلیون تومان به مشترکین استان بوشهر عودت داده شده است.

ابراهیم عباسی در گفتگو با «خلیج فارس» اظهار داشت: مطابق رأی صادره از سوی دیوان عدالت اداری، کلیه مبالغ دریافتی تحت عنوان آبونمان گاز از مورخه 24 مردادماه 96 محاسبه و تحت عنوان "بدهی گذشته" یا "بستانکاری" در قبوض فروردین 97 مشترکان گاز استان درچ شده و به مشترکان بازگردانده شده است.

وی تصریح کرد: براساس تعديل صورت گرفته، قريب ١ميليارد و ١٩٠ميليون تومان به حساب مشتركين خانگي عودت داده شده است.

گفتنی است شرکت گاز استان نمونه برخی قبوض مشترکان که بستانکاری یا بدهی گذشته در آن قید گردیده را به عنوان مستند بازگرداندن آبونمان ارسال کرده است.

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه