یکشنبه, 12 آذر 1402 - Sunday, 03 December 2023
کد خبـر : 3567
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ۱۸:۱۵
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

افتتاح خوابگاه ورزشکاران برازجان

افتتاح خوابگاه ورزشکاران برازجان

آوای پارسیان: خوابگاه ورزشکاران برازجان با زیربنای یک‌هزار و ۲۰۰ متر مربع و ظرفیت ۱۰۰ تخت با حضور وزیر ورزش و جوانان افتتاح شد.

به گزارش «آوای پارسیان» به نقل از تسنیم؛ مسعود سلطانی‌فر صبح امروز در آیین افتتاح خوابگاه ورزشکاران برازجان با تاکید بر توسعه زیرساخت‌های ورزشی در استان‌ها اظهار داشت: در این راستا از ظرفیت  ورزشی سایردستگاه‌ها از جمله دانشگاه‌ها، آموزش و پرورش، نیروهای مسلح و مجموعه‌های کارگری استفاده می‌شود.https://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1397/02/13/1397021310572399114031004.jpg

وزیر ورزش و جوانان ، شکوفایی استعدادهای ورزشی جوانان و نوجوانان را  یک ضرورت دانست و تصریح کرد: استان بوشهر در پرورش ورزشکاران از جایگاه مهمی برخوردار است که حضور بوشهری‌ها در تیم‌های ملی در رشته‌های مختلف ورزشی و در میدان‌های ملی و بین‌المللی موید این ادعا است.

وی با بیان اینکه استان بوشهر یک استان ورزش‌خیز است تاکید کرد: این استان بیش از ظرفیت موجود، دارای استعدادهای ورزشی است که باید این قابلیت‌ها کشف و شناخته شود که نیاز به توسعه فضاهای ورزشی و تجهیزات مورد نیاز است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر نیز با اشاره به افتتاح خوابگاه ورزشکاران برازجان بیان کرد: این پروژه ورزشی در زمینی به مساحت یک‌هزار و 200 متر مربع ساخته شده است.

احمد بهروزیان‌فرد از تخصیص اعتبارات لازم برای ساخت این خوابگاه خبر داد و افزود: این خوابگاه با اعتبار 15 میلیارد ریال  از محل اعتبارات استانی ساخته شده و ظرفیت 100 تخت دارد.

وی افزود: در سفر وزیر ورزش و جوانان به استان بوشهر زیرساخت‌های ورزشی گناوه و دیلم   مورد بررسی قرار می‌گیرد.

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه