دوشنبه, 13 آذر 1402 - Monday, 04 December 2023
کد خبـر : 3627
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ۱۶:۴۷
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

جشن گلریزان برای آزادی ۳ زندانی جرایم غیرعمد در دیر+عکس

جشن گلریزان برای آزادی ۳ زندانی جرایم غیرعمد در دیر+عکس

آوای پارسیان:فرماندار شهرستان دیر گفت: در ماه مبارک رمضان امسال جشن گلریزان برای آزادی سه زندانی جرایم غیرعمد در شهرستان دیر برگزار می‌شود.

 

 حمزه اعتماد عصر شنبه در نشست شورای اداری شهرستان دیر با تبریک هفته بسیج سازندگی اظهار داشت: بسیج سازندگی در راستای تحقق فرمان مقام معظم رهبری و اقتصاد مقاومتی، غنی سازی اوقات فراغت جوانان، اشاعه فرهنگ کار و تلاش و همچنین کمک به محرومیت زدایی می تواند نقش آفرین باشد.

بو

اعتماد با اشاره به سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر، تصریح کرد: آزاد سازی خرمشهر با تکیه بر علم، ایمان و توان داخلی کشور اتفاق افتاد و این یک روز ملی و یوم الله است که همه احاد جامعه در پاسداشت این روز بزرگ باید سنگ تمام بگذارند.

وی با بیان اینکه امام خمینی تحولی عظیم در جهان ایجاد کرد و وظیفه امروز ما تداوم راه ایشان است، اظهار داشت: زنده نگه داشتن یاد امام در تبیث نظام بسیار حائز اهمیت است گسترش اندیشه و افکار امام نیاز امروز جامعه اسلامی است.

فرماندار دیر با بیان اینکه در سال گذشته مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال در جشن گلریزان در شهرستان دیر جمع آوری شد، گفت: جشن گلریزان یکی از جشن های است که هر ساله در ماه مبارک رمضان، برای کمک به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد برگزار می‌شود که امسال این جشن در شهرستان دیر، برای آزادی ۳ زندانی جرائم غیر عمد دیری برگزار خواهد شد.

چهره واقعی آمریکا آشکار شد

امام جمعه دیر، نیز در این نشست گفت: معنویت و توکل به خدا، رمز پیروزی انقلاب اسلامی در مقابل دشمنان افسار گسیخته است.

حجت‌الاسلام سید علی حسینی با اشاره به گرامیداشت سالروز عملیات بیت المقدس، اظهار داشت: عملیات بیت المقدس و سالروز آزادی خرمشهر نقطه عطفی در تاریخ دفاع مقدس ما است که می بایست از حماسه آفرینان این حماسه بزرگ تجلیل شود.

حسینی با اشاره به اقدام اخیر رئیس جمهور آمریکا در خروج از برجام، گفت: این یک تجربه برای ملت ایران و جهانیان بود که در جریان نقض عهدشان چهره واقعی آمریکایی ها از پشت پرده آشکار شد که امیدوارم خروج آمریکا از برجام به نفع جمهوری اسلامی ایران تمام شود.

امام جمعه دیر با اشاره به نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان اظهار داشت: رمضان ماهی پربرکت و پرفضیلت است که همه ما مهمان خداوند می‌شویم.

حسینی با بیان اینکه تجلیل از امام یک وظیفه دینی، سیاسی و اخلاقی است، گفت: امام عزت از دست رفته ما را برگرداند و ما را از شر طاغوتیان نجات داد و امروز برای تداوم این انقلاب باید افکار و اندیشه های ناب امام زنده نگه داشته شود.

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه