یکشنبه, 12 آذر 1402 - Sunday, 03 December 2023
کد خبـر : 3647
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۰۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۱
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

محموله بزرگ رب گوجه‌فرنگی غیر بهداشتی توقیف شد+عکس

محموله بزرگ رب گوجه‌فرنگی غیر بهداشتی توقیف شد+عکس

آوای پارسیان: سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر از کشف حدود ۲۰ تن رب‌گوجه فرنگی غیر بهداشتی در یکی از روستاهای بخش بردخون توسط کارشناسان بهداشت محیط دیر خبر داد.

به گزارش«آوای پارسیان» به نقل ازمهر؛ احمد آخوندی دوشنبه‌شب در جمع خبرنگاران گفت: با تلاش کارشناسان بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر، یک محموله ۲۰ تنی رب‌گوجه‌فرنگی که در شرایط کاملا غیر بهداشتی نگهداری می‌شد و قصد بارگیری به یکی از استان‌های همجوار را داشت در حین بارگیری، کشف و توقیف شد.

بب

وی افزود: این محموله رب‌گوجه‌فرنگی فاقد هرگونه شرایط، مشخصات و مجوزهای بهداشتی بود و به صورت فله در ۶۴ بشکه‌ ۲۰۰ کیلوگرمی جاسازی شده بود.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر اضافه کرد: محل اختفای این محموله در یکی از روستاهای بخش بردخون بود و افراد قصد حمل آن به یکی از شرکت‌های تولید رب‌گوجه‌فرنگی در یکی از استان های همجوار داشتند.

آخوندی با بیان اینکه با هرکسی که امنیت غذایی مردم را به مخاطره اندازد بدون اغماض برخورد قانونی صورت می‌گیرد گفت: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی مراتب را به سامانه ۱۹۰ گزارش دهند.

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه