دوشنبه, 10 مهر 1402 - Monday, 02 October 2023
کد خبـر : 3661
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۰۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۶:۲۷
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

واکسیناسیون طیور خارگ علیه نیوکاسل و آنفلوانزا

واکسیناسیون طیور خارگ علیه نیوکاسل و آنفلوانزا

آوای پارسیان: رئیس اداره بهداشت و مدیریت بیماری‌های طیور دامپزشکی استان بوشهر از واکسیناسیون طیور بومی جزیره خارگ بر علیه بیماری‌های نیوکاسل و آنفلوانزا خبر داد

به گزارش«آوای پارسیان»؛ یوسف سعادت در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: طی هماهنگی های بعمل آمده و نامه نگاری شرکت پایانه های نفتی خارگ برای انجام واکسیناسیون طیور بومی، اکیپ واکسیناسیون شبکه دامپزشکی شهرستان بوشهر به مدت ۳ روز در جزیره خارگ مشغول به فعالیت شد.

واکسیناسیون

سعادت افزود: طی این سه روز کاری بیش از یک هزار قطعه طیور بومی بر علیه بیماری‌های نیوکاسل و آنفلوآنزا به روش‌های آشامیدنی و تزریقی واکسینه و همچنین طیور توزیع داروهای ضد انگلی داخلی طیور نیز انجام شد.

رئیس اداره بهداشت و بیماری‌های طیور اداره کل دامپزشکی استان بوشهر تصریح کرد: ضمن انجام عملیات واکسیناسیون یک دوره کلاس آموزشی آشنایی با بیماری آنفلوانزا و نحوه پیشگیری از این بیماری برای پرسنل و خانواده های آنان برگزار شد.

این مقام مسئول اشاره کرد: خوشبختانه مسئولان شرکت پایانه های نفتی خارگ همکاری مناسبی در انجام عملیات واکسیناسیون و برگزاری کلاس آموزشی داشتند که همین امر در کیفیت روند اجرایی مطلوب امور تاثیر بسزایی داشت.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 1
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه