شنبه, 18 آذر 1402 - Saturday, 09 December 2023
کد خبـر : 3693
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۰۶ خرداد ۱۳۹۷ ۱۸:۰۶
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

اجرای بخشودگی جرایم تامین اجتماعی

اجرای بخشودگی جرایم تامین اجتماعی

آوای پارسیان: کارفرمایان واجد شرایط برای بخشودگی می توانند تا تاریخ ١٠ تیرماه سالجاری درخواست خود را برای استفاده از مزایای بخشودگی جرائم بیمه ای به شعب تامین اجتماعی استان ارائه دهند.

مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر گفت: در راستای حمایت از کالای ایرانی و اشتغال، بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب از سوی سازمان تامین اجتماعی در تمامی شعب این سازمان در کشور از جمله استان بوشهر در حال اجرا است و کارفرمایان محترم می توانند از مزایای این طرح برخوردار شوند.

به گزارش «آوای پارسیان» به نقل از روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی استان؛ یونس خسروانی اظهار داشت: کارفرمایان واجد شرایط برای بخشودگی بدهی های بیمه ای قطعی شده لغایت اسفندماه ١٣٩٥می توانند تا تاریخ ١٠ تیرماه سالجاری درخواست خود را برای استفاده از مزایای بخشودگی جرائم بیمه ای به شعب تامین اجتماعی استان ارائه دهند.

وی افزود: طرح بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب شامل کارفرمایان کارگاه های معدنی، تولیدی، خدماتی و صنعتی و اشخاص حقیقی و حقوقی است.

مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر بیان داشت: شهرداری ها و دهیاری ها و سایر سازمان ها و کارفرمایانی که بدهی بیمه ای به سازمان تامین اجتماعی دارند و مشمول استفاده از شرایط این طرح هستند، می توانند با مراجعه به شعب تامین اجتماعی استان، از مزایای طرح بخشودگی جرایم بیمه ای بهره مند شوند.

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه