کد خبـر : 3695
تاریخ انتشار: یکشنبه, ۰۶ خرداد ۱۳۹۷ ۱۸:۱۰

رئیس پلیس: هیچ نقطه برای سوداگران مرگ در کنگان امن نیست

رئیس پلیس: هیچ نقطه برای سوداگران مرگ در کنگان امن نیست

آوای پارسیان: رئیس پلیس شهرستان کنگان با اشاره به متلاشی شدن باند تهیه و توزیع مواد مخدر در کنگان گفت: هیچ نقطه و مکانی برای سوداگران مرگ در این شهرستان امن نیست.

بوشهر|هیچ نقطه برای سوداگران مرگ در کنگان امن نیست

به گزارش«آوای پارسیان» به نقل از تسنیم؛ سرهنگ رهام رضایی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در کنگان با قدردانی از مشارکت مردم با ماموریت‌های پلیس،  بر برخورد قاطع با سوداگران مرگ تاکید کرد و اظهار داشت:  نیروی انتظامی در راستای مقابله با قاچاقچیان مواد مخدر تمام فعالیت‌های آنان را به صورت شبانه‌روزی رصد می‌کند.

وی از اشراف اطلاعاتی پلیس کنگان خبرداد و بیان کرد: ماموران مبارزه با مواد مخدر با اشراف اطلاعاتی و آمادگی عملیاتی تمام راه‌های نفوذ و فعالیت قاچاقچیان را مسدود کرده‌اند.

رئیس پلیس شهرستان کنگان با اشاره به متلاشی شدن باند تهیه و توزیع مواد مخدر در کنگان تصریح کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان کنگان در راستای مبارزه و مقابله با توزیع کنندگان و خرده فروشان مواد مخدر و در پی دریافت خبری مبنی بر نگهداری مقادیر قابل توجهی مواد مخدر این مهم  در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

سرهنگ رضایی افزود: تیم‌های تخصصی پلیس مبارزه با مواد مخدر و پلیس اطلاعات با اشراف اطلاعاتی محل نگه‌داری مواد مخدر را در یک منزل مسکونی در کنگان شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی از مکان مورد نظر بازرسی کردند.

وی از کشف 4 کیلوگرم تریاک خبرداد و تصریح کرد:در بازرسی از این منزل مقدار4کیلو 950گرم مواد مخدر از نوع تریاک و یک قبضه سلاح شکاری غیر مجاز کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی کنگان با اشاره به تلاش ماموران به منظور دستگیری قاچاقچی خاطر نشان کرد:امروز دیگر هیچ نقطه و مکانی برای سوداگران مرگ امن نبوده و پلیس با جدیت و برخورد قاطع به دنبال شناسایی و انهدام باندهای قاچاق مواد مخدر است.

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share