شنبه, 19 آذر 1401 - Saturday, 10 December 2022
کد خبـر : 3728
تاریخ انتشار: شنبه, ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۸:۴۹
دسته: مشروح
پرینت
ایمیل

اثری از آخرین مسافر "پرواز یاسوج" نیست

اثری از آخرین مسافر "پرواز یاسوج" نیست

آوای پارسیان:معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از پیدا شدن بقایا و پیکر 65 خدمه و مسافر سانحه هوایی یاسوج خبر داد و اظهار داشت: با تلاش‌های صورت گرفته در 150 روز گذشته بقایا و پیکرهای 65 مسافر جان باخته سانحه هوایی یاسوج پیدا و به پزشکی قانونی این استان تحویل شد.

به گزارش«آوای پارسیان»؛عزیز فیلی در گفتگو با ایلنا، ضمن تشریح آخرین روند از عملیات جستجو برای پیدا شدن بقایا و پیکرهای جان باختگان سانحه هوایی یاسوج اظهار داشت: تنها یک مسافر به نام سیادتی فاقد هرگونه بقایا و پیکری است.

اثری از آخرین مسافر

وی گفت: متاسفانه تاکنون هیچ نشانه و اثری از مرحوم سیادتی توسط تیم‌های جستجوگر پیدا نشده و تلاش‌ها همچنان برای پیدا شدن بقایا و پیکر این مسافر و سایر مسافران دیگر که اجساد آنها تکمیل نشده، ادامه دارد.

معاون عمرانی استاندار کهکیلویه و بویراحمد از انتقال دو بسته جدید دیگر از پیکرها و بقایای جان باختگان این سانحه هوایی طی روز جاری خبر داد و اظهار داشت: این بسته‌ها تا ساعاتی دیگر تحویل پزشکی قانونی استان می‌شود.

فیلی با بیان اینکه 50 نیروی جستجوگر هم اکنون در حال تلاش برای پیدا کردن بقایا و اجساد مسافران سانحه هوایی یاسوج در ارتفاعات دنا هستند، تصریح کرد: عملیات جستجو متوقف نشده و همچنان تلاش‌ها در ارتفاعات دنا ادامه دارد.

وی با بیان اینکه جسد 43 مسافر سانحه هوایی یاسوج کامل شده است، خاطرنشان کرد: هویت تمامی این جانباختگان مشخص و برخی از این اجساد تحویل داده شده و برخی دیگر در آستانه تحویل دادن است.

معاون عمرانی استاندار کهکیلویه و بویراحمد از تحویل هشت جسد دیگر از جان‌باختگان سانحه هوایی یاسوج در هفته جاری خبر داد و اظهار داشت: این اجساد بعد از مراحل قانونی به خانواده‌هایشان تحویل داده می‌شود.

وی گفت: در چند روز گذشته 12 جسد نیز تحویل خانواده‌های این جان‌باختگان شده و بعد از اتمام کارهای آزمایشگاهی اجساد دیگر نیز در کمترین زمان ممکن به خانواده‌ها تحویل داده می‌شوند.

وی اظهار امیدواری کرد که جسد مرحوم سیادتی یکی از مسافران سانحه هوایی یاسوج که هنوز پیدا نشده نیز توسط تیم‌های جستجوگر پیدا و تحویل خانواده این جان‌باخته شود.

هواپیمای مسافربری آسمان با 66 خدمه و مسافر روز 29 بهمن ماه 1396 در ارتفاعات دنا سقوط کرد که در این حادثه تمامی مسافران و خدمه آن جان باختند. با گذشت بیش از 150 روز از این سانحه تلاش‌ها برای پیدا شدن و انتقال دادن اجساد جان باختگان این سانحه هوایی ادامه دارد.

نظر شما؟  
+ 1
مخالفم + 0
Bookmark and Share
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه